Materiał Partnera
Drukartis – tekstylia i akcesoria reklamowe, nadruki na ubrania

Drukartis – tekstylia i akcesoria reklamowe, nadruki na ubrania

Zlokalizowana w miejscowości Bondyrz w województwie lubelskim firma Drukartis zajmuje się tworzeniem projektów reklamowych na tekstyliach oraz realizacją zleceń związanych z wykonaniem nadruku na ubraniach. Swoją ofertę kieruje dla osób prywatnych oraz firm. Nadruk według własnego pomysłu, logo organizacji – to świetne sposoby na stworzenie rozpoznawalnego wizerunku. Drukartis pomaga go osiągnąć.

Twój własny projekt

Firma Drukartis oferuje swoim klientom możliwość stworzenia odzieży zdobionej nadrukiem własnego projektu. Pozwoli to w pełni wyrazić osobowość lub poglądy bez wielkiego wysiłku. Dostępne są zarówno nadruki na koszulki, jak i bluzy. Szeroka gama kolorów tkanin sprawia, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Ubranie z własnym nadrukiem może być kreatywnym i osobistym prezentem dla bliskiej osoby. To także sposób na pokazanie własnej indywidualności czy poglądów. Drukartis kompleksowo realizuje takie zlecenia, szybko dostarczając klientom produkt zgodny z ich życzeniami. Firma Drukaris oferuje także swoim klientom gotowe wzory koszulek z nadrukiem: https://drukartis.pl/. Wzory na koszulki mogą być dowolnie edytowane, a także wzbogacane o napisy. 

Znakowanie odzieży wykorzystywane jest w wielu branżach. Wizerunek firmy w dużym stopniu zależy od wizerunku pracowników. Drukartis zdaje sobie z tego sprawę i do przedsiębiorstw kieruję ofertę nadruków na odzieży roboczej. Dzięki jej noszeniu przez pracowników firma będzie rozpoznawalna, co będzie też miało znaczenie w reklamie. Ubrania noszące logo firmy tworzone przez Drukartis mogą być traktowane wyłącznie jako produkty reklamowe – jako podarunki dla klientów wraz z innymi akcesoriami.

W przypadku organizacji różnego rodzaju wydarzeń, takich jak festiwale, koncerty, zawody sportowe ważne jest, aby organizatorzy i wolontariusze byli dla wszystkich łatwo zauważalni – doskonale sprawdzą się tu oferowane przez Drukartis koszulki na zamówienie, na których z łatwością można umieścić logo, grafikę, czy też po prostu napis.

Drukartis w swojej działalności stosuje najwyższej jakości materiały i nowoczesne techniki, które gwarantują trwałość druku. Zlecenia realizowane są przy pomocy druku sublimacyjnego oraz druku metodą flex. Każdy z nich cechuje się wytrzymałością na czynniki atmosferyczne i zniszczenie oraz żywymi kolorami wzoru.

Reklama i promocja

Nadruki na ubraniach to nie wszystko, co Drukartis może zaoferować swoim klientom. Artykuły reklamowe to kolejna sfera działalności firmy. Prowadzone przez Drukartis studio graficzne tworzy projekty nadruków na akcesoriach – kubkach i torbach.

Firma wykonuje również projekty graficzne i realizuje zlecenia dotyczące wizytówek, plakatów oraz ulotek. Drukartis oferuje swoim klientom profesjonalizm i kreatywne, indywidualne podejście.

Opracowanie:
Kategorie
Warto przeczytać
Lampy wiszące – funkcjonalny i efektowny dodatek
Lampy wiszące mogą nie tylko oświetlić pomieszczenie, ale również nadać mu wyjątkowego charakteru. Odpowiednio dobrane pomogą wyeksponować walory pokoju, głębię kolorów i dodatków wykorzystanych w aranżacji wnętrza....
Kiedy warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz?
Kształtowanie swojego najbliższego otoczenia jest niezwykle istotne w zapewnieniu sobie dobrego samopoczucia, ale też dopasowaniu poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz pod kątem funkcjonalności. Bywa jednak, że...
Inwentaryzacja architektoniczno-konstrukcyjna. Co warto wiedzieć?
Inwentaryzacja architektoniczno-konstrukcyjna, zwana też inwentaryzacją budowlaną, to odtworzenie (opracowanie) obecnych planów budynku, w oparciu o pomiary wykonane z natury.W jakich sytuacjach jest wymagana...
Znajdź biura projektowe