Materiał Partnera
Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie – zakład pogrzebowy Lethe

Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie – zakład pogrzebowy Lethe

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest trudnym przeżyciem dla całej rodziny, dlatego organizacje pogrzebu i załatwienie wszystkich formalności warto powierzyć profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu, takiemu jak Lethe Usługi Pogrzebowe, który znajduje się w Warszawie. Korzystając z usług tego zakładu pogrzebowego, mają Państwo gwarancje najwyższego standardu oferowanych usług oraz pełnego profesjonalizmu pracowników.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

W zakres usług świadczonych przez profesjonalny dom pogrzebowy wchodzą usługi dotyczące, zarówno czynności związane z transportem zwłok, przechowywaniem i przygotowaniem ciała do pogrzebu, jak i pomoc z różnego rodzaju formalnościami. Dobre zakłady pogrzebowe pomogą również zorganizować stypę, czyli poczęstunek dla krewnych i znajomych zmarłego. W ramach organizacji stypy zapewniony zostanie nie tylko lokal, ale również transport dla zaproszonych żałobników. Wszystkie te usługi, a także wiele innych oferuje Zakład  Pogrzebowy Lethe, który zapewnia usługi pogrzebowe nie tylko w Warszawie, ale także w całym kraju, a nawet poza jego granicami. Dodatkowym atutem tego zakładu jest dostępność przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pogrzeb jest trudnym momentem dla wszystkich żałobników, dlatego warto zadbać o profesjonalną organizację całej uroczystości pogrzebowej.

Doświadczenie i profesjonalizm

Do zorganizowania wszystkich elementów uroczystości pogrzebowej niezbędne jest doświadczenie, profesjonalizm i odpowiedni poziom empatii pracowników zakładu pogrzebowego. Pracownicy zakładu pogrzebowego Lethe do każdego przypadku podchodzą indywidualnie i zapewniają pełne wsparcie bliskim zmarłej osoby. Pracownicy zakładu pogrzebowego zajmą się załatwieniem spraw formalnych związanych ze zgonem, niezależnie, czy ten nastąpił w domu czy szpitalu. Mogą Państwo również liczyć na pomoc związaną z opłaceniem pogrzebu. Jeśli kwota za usługi pogrzebowe przekroczy wysokość zasiłku pogrzebowego, pomocny może okazać się kredyt na pogrzeb, w otrzymaniu którego pomóc mogą pracownicy domu pogrzebowego.

Szeroki wybór trumien oraz urn pogrzebowych

Decydując się na pochówek tradycyjny. niezbędny jest zakup odpowiedniej trumny. Trumny pogrzebowe wykonywane są z różnego rodzaju drewna. W ofercie zakładu pogrzebowego Lethe znajdą Państwo trumny wykonane z drewna:

  • dębowego,
  • sosnowego,
  • olchowego,
  • bukowego.

Wszystkie trumny oferowane przez ten zakład pogrzebowy pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Liebchen czy Funero. Trumny dostępne są w różnych kolorach i wzorach.

W przypadku pochówku, w którym ciało zostaje spalone, konieczne jest zakupienie odpowiedniej urny na prochy zmarłego. Urny wykonywane są z materiałów o różnej wytrzymałości – w ofercie zakładu pogrzebowego Lethe znajdziemy zarówno urny ceramiczne oraz kamienne, jak i drewniane. Urna może zostać wykonana zgodnie z preferencjami osoby wybierającej urnę dla zmarłego.

Opracowanie:
Warszawa, Floriańska 6 lok. U1
tel. 500 253 842
Kategorie
Warto przeczytać
Plastikowy wazon na cmentarz - wady i zalety
Kwiaty na grobach, podobnie jak znicze, pełnią funkcję ważnego symbolu. Mówią o tym, że pamiętamy o naszych zmarłych bliskich. Stąd wielu osobom zależy na obecności wazonu na pomniku. Jednym z powszechnie stosowanych...
Jak wybrać odpowiednie kwiaty na pogrzeb?
Składanie kwiatów na grobie zmarłego ma bardzo długą tradycję. Okazujemy w ten sposób szacunek i pamięć ważnej dla nas osobie. Istnieją pewne zalecenia, których należy przestrzegać, gdyż każda kultura, a także wyznanie,...
Kompleksowe usługi pogrzebowe – co wchodzi w ich zakres?
Godne pochowanie osoby zmarłej jest dla jej rodziny szczególnie ważne. Warto w tym trudnym czasie zadbać o profesjonalne wsparcie ze strony dobrego zakładu pogrzebowego. Specjaliści zajmą się organizacją ceremonii...
Znajdź zakłady pogrzebowe