Materiał Partnera
Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie – zakład pogrzebowy Lethe

Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie – zakład pogrzebowy Lethe

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest trudnym przeżyciem dla całej rodziny, dlatego organizacje pogrzebu i załatwienie wszystkich formalności warto powierzyć profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu, takiemu jak Lethe Usługi Pogrzebowe, który znajduje się w Warszawie. Korzystając z usług tego zakładu pogrzebowego, mają Państwo gwarancje najwyższego standardu oferowanych usług oraz pełnego profesjonalizmu pracowników.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

W zakres usług świadczonych przez profesjonalny dom pogrzebowy wchodzą usługi dotyczące, zarówno czynności związane z transportem zwłok, przechowywaniem i przygotowaniem ciała do pogrzebu, jak i pomoc z różnego rodzaju formalnościami. Dobre zakłady pogrzebowe pomogą również zorganizować stypę, czyli poczęstunek dla krewnych i znajomych zmarłego. W ramach organizacji stypy zapewniony zostanie nie tylko lokal, ale również transport dla zaproszonych żałobników. Wszystkie te usługi, a także wiele innych oferuje Zakład  Pogrzebowy Lethe, który zapewnia usługi pogrzebowe nie tylko w Warszawie, ale także w całym kraju, a nawet poza jego granicami. Dodatkowym atutem tego zakładu jest dostępność przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pogrzeb jest trudnym momentem dla wszystkich żałobników, dlatego warto zadbać o profesjonalną organizację całej uroczystości pogrzebowej.

Doświadczenie i profesjonalizm

Do zorganizowania wszystkich elementów uroczystości pogrzebowej niezbędne jest doświadczenie, profesjonalizm i odpowiedni poziom empatii pracowników zakładu pogrzebowego. Pracownicy zakładu pogrzebowego Lethe do każdego przypadku podchodzą indywidualnie i zapewniają pełne wsparcie bliskim zmarłej osoby. Pracownicy zakładu pogrzebowego zajmą się załatwieniem spraw formalnych związanych ze zgonem, niezależnie, czy ten nastąpił w domu czy szpitalu. Mogą Państwo również liczyć na pomoc związaną z opłaceniem pogrzebu. Jeśli kwota za usługi pogrzebowe przekroczy wysokość zasiłku pogrzebowego, pomocny może okazać się kredyt na pogrzeb, w otrzymaniu którego pomóc mogą pracownicy domu pogrzebowego.

Szeroki wybór trumien oraz urn pogrzebowych

Decydując się na pochówek tradycyjny. niezbędny jest zakup odpowiedniej trumny. Trumny pogrzebowe wykonywane są z różnego rodzaju drewna. W ofercie zakładu pogrzebowego Lethe znajdą Państwo trumny wykonane z drewna:

  • dębowego,
  • sosnowego,
  • olchowego,
  • bukowego.

Wszystkie trumny oferowane przez ten zakład pogrzebowy pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Liebchen czy Funero. Trumny dostępne są w różnych kolorach i wzorach.

W przypadku pochówku, w którym ciało zostaje spalone, konieczne jest zakupienie odpowiedniej urny na prochy zmarłego. Urny wykonywane są z materiałów o różnej wytrzymałości – w ofercie zakładu pogrzebowego Lethe znajdziemy zarówno urny ceramiczne oraz kamienne, jak i drewniane. Urna może zostać wykonana zgodnie z preferencjami osoby wybierającej urnę dla zmarłego.

Opracowanie:
Warszawa, Floriańska 6 lok. U1
tel. 500 253 842
Kategorie
Warto przeczytać
Godne pożegnanie zmarłego bliskiego z domem pogrzebowym Kalla!
Dzisiejsza branża funeralna wyróżnia się swoją nowoczesnością, której źródło tkwi jednak w wielowiekowym tradycjonalizmie. Żegnanie zmarłej nam bliskiej osoby, musi być przeprowadzone w sposób godny i według...
Czym się kierować przy wyborze trumny na pogrzeb?
Pogrzeb to trudny czas dla wszystkich bliskich zmarłego, lecz należy zorganizować go jak najlepiej. Jedną z decyzji, którą musimy podjąć przed pochówkiem, jest wybór trumny. Na rynku dostępne są różne rodzaje sarkofagów...
Kim jest mistrz ceremonii pogrzebowej i jakie są jego zadania?
Obecnie coraz więcej osób decyduje się na świecki pogrzeb. Powodem takiej decyzji nie zawsze jest wiara. Taka ceremonia jest bardziej osobista i intymna, a jej przebieg prawie w całości zależy od rodziny zmarłego....
Znajdź zakłady pogrzebowe