Materiał Partnera
Małgorzata Ossowska – profilaktyka, chirurgia oraz protetyka

Małgorzata Ossowska – profilaktyka, chirurgia oraz protetyka

Profilaktyka, chirurgia stomatologiczna oraz protetyka – to trzy aspekty, w których opiekę zapewnia stomatolog Małgorzata Ossowska. Swoją pracą zajmuje się od ponad piętnastu lat, wykorzystując nieustannie wzbogacane doświadczenie i widzę poszerzaną licznymi konferencjami naukowymi i szkoleniami. Świadcząc swoje usługi, Małgorzata Ossowska wykorzystuje nowoczesne techniki oraz sprzęt.

Profilaktyka, chirurgia, protetyka

W swoim gabinecie Małgorzata Ossowska świadczy usługi z zakresu profilaktyki zębowej, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki. Jej opieka obejmuje zarówno porady i konsultacje, jak i zabiegi profilaktyczne oraz leczenie.

Prowadzona przez Małgorzatę Ossowską profilaktyka zębowa opiera się na wykonaniu przeglądu jamy ustnej i prowadzeniu instruktażu na temat utrzymania higieny jamy ustnej. Dbałość o zdrowie naszych zębów musi być połączonym wysiłkiem – naszym oraz stomatologa. W zakresie działań profilaktycznych, jakimi zajmuje się Małgorzata Ossowska leżą ponadto: lakowanie zębów stałych, fluoryzacja zarówno zębów stałych, jak i mlecznych. Gabinet stomatologiczny Małgorzaty Ossowskiej oferuje swoim pacjentom również techniki służące usuwaniu kamienia – nazębnego metodą ultradźwiękową, czyli wykonanie tak zwanego skalingu oraz poddziąsłowego poprzez kiretaż, czyli metodę ręczną. Małgorzata Ossowska przeprowadza także wybielanie zębów żywych i martwych. Piaskowanie zębów pozwala pozbyć się nalotów i przebarwień.

Ważnym aspektem zdrowia jamy ustnej jest leczenie – powszechnym rozwiązaniem jest tu endodoncja.  Małgorzata Ossowska w swoim gabinecie prowadzi również leczenie kanałowe. W zakresie chirurgii stomatologicznej jej gabinet oferuje usuwanie zębów oraz korzeni. Żeby bardzo zniszczone usuwane są metodą dłutowania. Małgorzata Ossowska zajmuje się ponadto leczeniem ropni. Szeroki zakres świadczonych przez nią usług pozwala otoczyć każdego pacjenta kompleksową opieką.

Jeśli jednak u pacjenta wystąpią braki wielozębowe, konieczne mogą być rozwiązania z zakresu protetyki. Małgorzata Ossowska oferuje w tej sferze protezy, korony zębowe oraz mosty – w każdym przypadku doradzając optymalne środki.

Wiedza i doświadczenie

Ponad piętnaście lat doświadczenia w pracy stomatologa dało Małgorzacie Ossowskiej niezwykle bogate doświadczenie. Ono w połączeniu z wiedzą zdobywaną podczas szkoleń i konferencji naukowych sprawia, że prowadzony przez nią gabinet stomatologiczny zapewnia usługi na najwyższym poziomi.

Dzięki aktywnemu śledzeniu nowości z zakresu medycyny i stomatologii i włączaniu ich do swojej działalności Małgorzata Ossowska jest w stanie wykorzystać w swojej pracy zarówno innowacyjne metody, jak i nowoczesny sprzęt.

Kategorie
Warto przeczytać
Paradontoza – najważniejsze informacje
Paradontoza jest chorobą zębów, która bardzo często rozwija się niezauważenie. Dlatego w wielu przypadkach jest bagatelizowana, a niepodjęcie leczenia skutkuje utratą zębów. Warto więc poznać najważniejsze informacje,...
Zadbaj o zęby dziecka, czyli wizyta u stomatologa dziecięcego
Początek roku to dobry czas na zapisanie dziecka na przegląd u dentysty. Regularne odwiedzanie stomatologa dziecięcego powinno być obowiązkiem każdego rodzica. Dowiedz się, kiedy należy udać się z maluchem do gabinetu i...
Kompleksowe usługi dentystyczne Przychodni Stomatologicznej Dental
Zdrowe zęby i śnieżnobiały uśmiech dodają pewności siebie i są odbierane pozytywnie przez naszych rozmówców, dlatego warto zadbać o stan całej jamy ustnej. W tym celu pomocne okazują się zabiegi dentystyczne wykonywane...
Znajdź gabinety stomatologiczne