Materiał Partnera
Co wyróżnia biuro rachunkowe Omega-Lex?

Co wyróżnia biuro rachunkowe Omega-Lex?

Wiele biur rachunkowych specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, dlatego tak trudno jest czasem podjąć decyzję, komu powierzyć opiekę nad swoją firmą. Zobacz, jakie usługi oferuje biuro rachunkowe Omega-Lex oraz co wyróżnia je spośród wielu innych. Sprawdź, dlaczego warto zaufać specjalistom w dziedzinie usług księgowych dla firm.

Wieloletnie doświadczenie na rynku

Ponad trzynastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług rachunkowych dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw pozwoliło księgowym z biura rachunkowego Omega-Lex na zdobycie obszernej wiedzy i umiejętności, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Ponadto, nabyta przez pracowników biura wiedza jest wciąż doskonalona i aktualizowana podczas licznych szkoleń. Tylko bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów, ustaw  i zarządzeń pozwala na profesjonalną pomoc zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zakres usług księgowych dobrany do potrzeb klienta

Szeroki zakres usług, które oferuje swoim klientom biuro rachunkowe Omega-Lux z Nysy pozwala na ustalenie indywidualnych, w pełni dostosowanych do potrzeb klienta warunków. W skład oferty wchodzą usługi kadrowo-księgowe, takie jak:

  • bieżące prowadzenie ksiąg handlowych oraz przychodów i rozchodów,
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych VAT,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych okresowych oraz rocznych
  • sporządzanie sprawozdań do GUS-u,
  • reprezentowanie klienta w Urzędach Skarbowych i ZUS,
  • rozliczenia z ZUS,
  • kompleksowe prowadzenie płac,
  • konsultacje w zakresie podatkowym i księgowym.

Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, biuro oferuje także doradztwo w finansowo-księgowe, merytoryczną kontrolę dokumentów oraz doradztwo przy zakładaniu działalności i na każdym etapie jej prowadzenia. Klient, chcący skorzystać z usług biura rachunkowego może skorzystać zarówno z oferty jednorazowej usługi, jak i podjąć stałą współpracę, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Otwartość na potrzeby klienta

Potrzeby klienta dla dobrego biura rachunkowego są priorytetem. Oznacza to, że korzystając z usług firmy z wieloletnim doświadczeniem, takiej jak Omega-Lex, możesz liczyć na jasne zasady współpracy, profesjonalne podejście w każdym temacie oraz pełne bezpieczeństwo. Pracownicy, będąc otwarci na Twoje potrzeby oferują dyspozycyjność również w nagłych wypadkach.

Dzięki współpracy z kancelarią adwokacką biuro oferuje klientom również wsparcie w sprawach wymagających pomocy prawnej, co gwarantuje kompleksowe podejście i szybką pomoc.

Opracowanie:
Nysa, pl. Kościelny 1 lok. 1
tel. 77 409 31 85
Kategorie
Warto przeczytać
Bank odmówił kredytu? To nie koniec świata! Sprawdź, jakie masz opcje
Niespodziewane wydatki mogą przytrafić się każdemu. Niestety, nie każdy ma oszczędności, z których wtedy mógłby skorzystać. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest pożyczenie pieniędzy. Gdzie szukać wsparcia, gdy...
Co to jest wirtualne biuro?
Wirtualne biuro to outsourcingowa usługa polegająca przede wszystkim na rejestracji swojej działalności gospodarczej pod adresem udostępnianym przez usługodawcę. Nie jest wówczas konieczna fizyczna obecność firmy pod...
Kiedy warto skorzystać z pośrednictwa kredytowego?
Z pośrednictwa kredytowego warto skorzystać, jeśli nie dysponujemy odpowiednią wiedzą, dotyczącą finansów lub jeśli nie mamy czasu na samodzielne porównywanie bankowych ofert. Warto z niego skorzystać zarówno w...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe