Materiał Partnera
Nagrobki i pomniki proponowane przez zakład pogrzebowy Bożena Witwicka

Nagrobki i pomniki proponowane przez zakład pogrzebowy Bożena Witwicka

Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka jest w stanie kompleksowo zająć się m.in. organizacją ceremonii czy dopełnieniem formalności związanych z pochówkiem, ale nie tylko. Dzięki rozbudowanym usługom świadczonym przez ten zakład możliwe jest również zamówienie w nim nagrobka i pomnika. W ten sposób można w pełni oddać hołd zmarłej osobie i zadbać o estetyczny wygląd miejsca jej spoczynku.

Nagrobek z wybranego materiału

Ze względu na niełatwe warunki atmosferyczne nagrobek powinien być wykonany z wytrzymałych materiałów. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, starając się spełnić oczekiwania swoich klientów w tym zakresie, wykorzystuje do tworzenia nagrobków odporne kamienie naturalne, takie jak np. granit. Oferta obejmuje również możliwość przygotowania ich z marmuru bądź piaskowca, które są trudniejsze w utrzymaniu i droższe, jednak charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem. Dzięki temu można stworzyć nagrobki niezwykle eleganckie, co gwarantuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka.

Grobowce przygotowuje się zarówno w wariancie pojedynczym, jak i podwójnym. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka jest w stanie stworzyć grobowce klasyczne z płytą nagrobkową, ale nie tylko. W ofercie znajdują się bowiem nietuzinkowe nagrobki, które dodatkowo zdobione są niezwykle efektownymi rzeźbami. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka może przygotować na życzenie klienta wiele zróżnicowanych nagrobków – jakie ich rodzaje znajdują się zatem jeszcze w asortymencie?

Wiele typów nagrobków

Najczęściej nagrobek składa się z poziomej płyty grobowej, którą łączy się z pionową tablicą. Takie rozwiązanie oferuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, zapewniający kompleksowe wykonanie pomnika również z umieszczeniem informacji o zmarłej osobie. Tablica może być jednak nie tylko w wariancie pionowym – często wybieranym rozwiązaniem jest też ułożenie jej płasko na ziemi. Wybrane nagrobki różnią się od siebie kształtem, kolorem i materiałem, z jakiego są wykonane, co pozwala na stworzenie indywidualnego pomnika oddającego cześć osobie zmarłej w miejscu jej spoczynku.

Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka proponuje również wykonanie grobowców oraz kapliczek w formie mogiły pamiątkowej. Pionowa tablica w tym wypadku wygląda niezwykle efektownie i musi być przygotowana przez specjalistę posiadającego wiedzę i umiejętności z zakresu kamieniarstwa. Z takimi profesjonalistami współpracuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, świadcząc tym samym kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania nagrobków i pomników na życzenie klientów.

Opracowanie:
Wrocław, Borowska 254
tel. 71 336 12 65
Kategorie
Warto przeczytać
O czym powinieneś pamiętać podczas organizacji pogrzebu?
Śmierć często nas zaskakuje. Pogrążeni w żałobie możemy zapomnieć o ważnych formalnościach związanych z organizacją pogrzebu bliskiej osoby. Takie dokumenty jak karta i akt zgonu są niezbędne, by uzyskać zasiłek i móc...
Na czym polega pogrzeb z kremacją zwłok?
Ceremonia pochówku z kremacją jest organizowana na innych zasadach niż tradycyjny pogrzeb. W zależności od tego, czy organizujemy pogrzeb świecki, czy na przykład w obrządku katolickim, będzie on przebiegał inaczej....
Kwiaty na pogrzeb. Jakie wieńce i wiązanki wybierać?
Doniosłość uroczystości pogrzebowych w polskiej kulturze podkreślają kwiaty. Okazałe wieńce i wiązanki, a także mniejsze bukiety oraz pojedyncze kwiaty niesione są przez uczestników konduktu żałobnego, a następnie...
Znajdź zakłady pogrzebowe