Materiał Partnera
Profesjonalna obsługa księgowa w biurze rachunkowym Jolanty Krzyształowskiej

Profesjonalna obsługa księgowa w biurze rachunkowym Jolanty Krzyształowskiej

Profesjonalna obsługa księgowa to jeden z warunków sprawnego funkcjonowania firmy. Obejmować powinna ona bowiem nie tylko kwestie związane z rozliczeniem wobec organów podatkowych, ale też te dotyczące kadr i płac. Biuro rachunkowe prowadzone przez Jolantę Krzyształowską realizuje te oraz wiele innych usług w zakresie księgowości. Poznaj bliżej szczegóły jej oferty.

Kompleksowa obsługa księgowa

Na współpracę z biurem rachunkowym decydują się nie tylko duże spółki, ale też małe firmy o zasięgu lokalnym. To bardzo ważne, ponieważ niezależnie od rozmiaru czy profilu działalności obsługa księgowa stanowi podstawę funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zarządzanie finansami nie tylko warunkuje możliwość inwestowania w rozwój, ale też gwarantuje, że należności względem organów podatkowych i innych zostały prawidłowo rozliczone, a więc działalność gospodarcza prowadzona jest zgodnie z prawem. Z wagi, jaką ma rola księgowości w firmie, doskonale sprawę zdaje sobie Jolanta Krzyształowska. Swoje usługi księgowe i podatkowe kieruje ona nie tylko do firm – zarówno małych, jak i średnich oraz dużych – ale także do osób prywatnych. Ich zakres jest przy tym wyjątkowo szeroki i obejmuje:

 • doradztwo oraz pomoc w zakładaniu firmy,
 • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ewidencji przychodów do celów ryczałtu i karty podatkowej,
 • prowadzenie pełnej księgowości,
 • prowadzenie rejestrów na potrzeby VAT,
 • sporządzanie deklaracji VAT / CIT / PIT,
 • sporządzanie deklaracji dla ZUS,
 • wysyłanie Jednolitych Plików Kontrolnych,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
 • prowadzenie kadr i płac,
 • sporządzanie analiz biznesowych,
 • prowadzenie korespondencji biznesowo-urzędowej,
 • doradztwo księgowe i gospodarcze,
 • sporządzanie rocznych zeznań podatkowych,
 • wyprowadzanie zaległości.

Lista jest długa, ale i ona nie wyczerpuje w pełni oferty krakowskiego biura rachunkowego. Ponadto bowiem Jolanta Krzyształowska proponuje swoim klientom usług spersonalizowane w zakresie rachunkowości, dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy w tym obszarze.

Bogate doświadczenie w zawodzie

Tak szeroka oferta biura rachunkowego jest dowodem wiedzy oraz doświadczenia kadry, którą zatrudnia Jolanta Krzyształowska. Potwierdzeniem tego jest Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego, potwierdzający profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług, a wydany przez Centrum Informacji Księgowej. Działalność biura rachunkowego prowadzona jest przy tym na podstawie wymaganego prawem certyfikatu księgowego Ministra Finansów, który uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Działalność trwająca wiele lat, Jolanta Krzyształowska założyła bowiem biuro rachunkowe w 2001 roku to kolejny dowód wysokiej jakości, jaką oferuje swoim klientom. Z uwagi na zmieniające się przepisy oraz stosowane w księgowości narzędzia praca w tej branży wymaga od specjalistów nieustannego podnoszenia kwalifikacji – to test, którego zdanie potwierdza właśnie staż pracy. Warto przy tym dodać, że jeszcze przed założeniem firmy właścicielka zdobywała doświadczenie zawodowe w wielu firmach, gdzie podejmowała się zarówno jednorazowych projektów, jak i cyklicznych rozliczeń dla podmiotów gospodarczych. Kluczem do skutecznej realizacji powierzonych zadań jest tu jej indywidualne podejście oraz troska o klienta.

Kategorie
Warto przeczytać
Zalety powierzenia księgowości firmy w ręce biura rachunkowego
Jeżeli masz własną firmę, to zapewne dlatego, że świetnie znasz się na swoim fachu. Nie musisz się jednak znać na księgowości. Część przedsiębiorców trwoni zasoby ludzkie, czas i energię na to, aby zadbać o księgowość...
Jak korygować błędy księgowe?
Błędy zdarzają się w każdego typu dokumentach, również i w rachunkowości. W przypadku błędów księgowych procedurę ich korygowania określają odpowiednie przepisy, które możemy znaleźć w Ustawie o rachunkowości. Z naszego...
Biuro rachunkowe z kompetencjami w zakresie doradztwa podatkowego
Rynek outsourcingu księgowo-rachunkowego rośnie w siłę. Według analiz w ciągu kolejnych kilku lat jego wielkość wzrośnie aż o połowę. Dzieje się tak dlatego, że dzisiejsze nowoczesne przedsiębiorstwa wolą skupiać się na...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe