Materiał Partnera
Obsługa księgowa firm w ofercie biura finansowego Saldo

Obsługa księgowa firm w ofercie biura finansowego Saldo

Biuro Finansowe i Kancelaria Finansowo-Księgowa Saldo mieści się w Dąbrowie Górniczej. Placówka działa na rynku od 1995 roku i oferuje kompleksowe doradztwo podatkowe dla małych, średnich i dużych firm. Zakres jej usług obejmuje także prowadzenie księgowości dla przedsiębiorców z całego województwa śląskiego. Dlaczego warto zaufać biuru Saldo? Zapraszamy do lektury!

Księgowość Twojej firmy w dobrych rękach!

Samodzielne prowadzenie księgowości wymaga od przedsiębiorcy dużego zaangażowania i sporej ilości wolnego czasu. Zatrudnienie księgowej na etat nie zawsze wchodzi w grę, gdyż stanowi to duże obciążenie dla budżetu przedsiębiorstwa. Alternatywą dla wymienionych wyżej działań jest skorzystanie z outsourcingu usług księgowych, czyli przekazanie księgowości firmy w ręce niezależnych specjalistów. W ramach obsługi księgowej firm biuro finansowe Saldo zajmuje się:

 • prowadzeniem książki przychodów i rozchodów,

 • ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

 • prowadzeniem ksiąg handlowych,

 • rozliczaniem podatku VAT,

 • doradztwem podatkowym,

 • reprezentowaniem klienta przed US.

Omawiane biuro zatrudnia doświadczonych księgowych, którzy regularnie biorą udział w kursach i szkoleniach, by zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Eksperci z biura finansowego Saldo doskonale znają aktualne przepisy prawa podatkowego i potrafią je trafnie interpretować. Co zyska śląski przedsiębiorca na współpracy z tą placówką? Więcej wolnego czasu, przejrzystą i starannie prowadzoną księgowość oraz możliwość nieograniczonego korzystania z wiedzy i doświadczenia sprawdzonych specjalistów z dziedziny księgowości.

Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, biuro finansowe Saldo wprowadziło do swojej oferty elastyczną obsługę kadrowo-płacową. Dzięki tej usłudze przedsiębiorcy mogą scedować na podmiot zewnętrzny część lub wszystkie obowiązki związane z bieżącą obsługą pracowników. Kadrowe ze wspomnianego wyżej biura:

 • prowadzą akta osobowe pracowników,

 • pilnują terminów badań lekarskich i szkoleń BHP pracowników,

 • zajmują się naliczaniem wynagrodzeń i premii,

 • zajmują się rozliczaniem urlopów,

 • zajmują się rozliczaniem delegacji,

 • przygotowują umowy i zaświadczania.

Outsourcing kadrowo-płacowy stanowi dziś dobrowolne uzupełnienie profesjonalnej obsługi księgowej. W efekcie przedsiębiorcy mogą skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju swojej firmy, mając przy tym pewność, że kwestie formalne załatwią za nich niezależni eksperci. Na koniec warto dodać, że biuro rachunkowe Saldo wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i sympatyczną obsługą. Zapraszamy do kontaktu!

Opracowanie:
Dąbrowa Górnicza, 11 Listopada 24
tel. 32 260 27 27
Kategorie
Warto przeczytać
Rozpoczęcie działalności gospodarczej. O czym warto pamiętać?
Wielu z nas marzy o tym, aby zrezygnować ze swojej stałej pracy na rzecz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zanim jednak zdecydujemy się na ten odważny krok, powinniśmy uświadomić sobie, że niesie on za sobą...
Kompleksowa obsługa księgowa. Co obejmuje?
W zakres kompleksowej obsługi księgowej wchodzi wiele różnych usług, które świadczą tradycyjne biura księgowe oraz firmy oferujące usługi online. Obejmują one między innymi podstawowe rozliczenia podmiotów...
Roczne sprawozdanie finansowe wspólnoty mieszkaniowej
Wspólnota mieszkaniowa to ogół właścicieli, których lokale wchodzą w skład określonej nieruchomości. Zwykle jest to jeden budynek wraz z otaczającym go terenem. Działa ona poprzez swoje organy, czyli zarząd wspólnoty....
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas