Materiał Partnera
Oferta zakładu pogrzebowego

Oferta zakładu pogrzebowego

Nieodłącznym elementem naszego życia jest śmierć. W momencie, gdy umiera ktoś bliski czujemy się zagubieni i samotni. Jest to z pewnością najcięższy okres w życiu każdego z nas. Warto w tych trudnych chwilach móc liczyć na wsparcie zarówno emocjonalne i psychiczne jak i to związane z organizacją uroczystości pogrzebowej i załatwieniem wszystkich formalności.

Oferowane usługi pogrzebowe

Kiedy śmierć dotyczy bliskiej osoby odczuwamy uczucie niesprawiedliwości oraz jesteśmy zrozpaczeni. Ta trudna sytuacja, w której się znaleźliśmy sprawia, że czujemy się zagubieni i nie wiemy co ze sobą zrobić. W tych ciężkich chwilach w celu załatwienia wszelkich formalności i spraw organizacyjnych służą pomocą zakłady pogrzebowe. Charon Zakład Pogrzebowy świadczy swoje usługi zarówno na terenie Katowic jak i całego kraju. Posiada bardzo szeroką gamę oferowanych usług pogrzebowych. Firma pomaga w organizacji ceremonii pogrzebowej. Doświadczeni pracownicy zadbają o to, aby ostatnie pożegnanie odbyło się w sposób szczególny i wyjątkowy dla bliskich zmarłego. Na indywidualne życzenie może zostać przygotowana oprawa muzyczna oraz dekoracje z kwiatów. Firma przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe, które dostarcza w wyznaczone miejsce w dniu pogrzebu.

Do oferowanych usług należy również zorganizowanie transportu dla uczestników pogrzebu.  W imieniu zainteresowanych, pracownik zakładu załatwi wszelkie sprawy urzędowe m.in. akt zgonu oraz zasiłek pogrzebowy. Firma Charon Zakład Pogrzebowy zajmuje się także rezerwacją miejsca na cmentarzu. Ponadto zakład pogrzebowy dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, dlatego w jego ofercie znaleźć można również bezpieczny i szybki transport zmarłego zarówno na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.  Poza tym w zakres oferowanych usług wchodzi również przygotowanie zmarłego do pochówku lub też kremacja zwłok.

Artykuły pogrzebowe i usługi dodatkowe

Poza usługami związanymi z przebiegiem ceremonii i załatwieniem wszelkich formalności Charon Zakład Pogrzebowy świadczy pomoc w wyborze urny lub trumny. Firma oferuje sprzedaż urn i trumien w różnym przedziale cenowym. Wytwarzane są one z takich materiałów jak drewno dębowe lub sosnowe, kamień, ceramika. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się wykonaniem metalowych tabliczek, które są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych, a znajdujący się na nich napis jest bardzo trwały i nie ulega blaknięciu lub ścieraniu. Nie każda osoba zajmująca się organizacją ceremonii pogrzebowej ma możliwość powiadomienia wszystkich o tym wydarzeniu. W ofercie zakładu widnieje również możliwość sporządzenia klepsydry zawierającej krótką informację na temat daty śmierci oraz terminu i miejsca pogrzebu.  Ponadto zakład pogrzebowy zajmuje się również zamieszczaniem nekrologów w prasie, które mają możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców.

Ceremonia pogrzebu jest bardzo trudnym i bolesnym przeżyciem dla bliskich zmarłej osoby wymagającym jednak zorganizowania wielu ważnych spraw w bardzo krótkim czasie. W celu ułatwienia bliskim organizacji pogrzebu zakład pogrzebowy oferuje bardzo wiele usług świadczonych wyłącznie przez doświadczonych i pełnych empatii i zrozumienia pracowników.

Kategorie
Warto przeczytać
Profesjonalizm w trudnych zadaniach
Dążenie do zachowania profesjonalizmu w codziennym życiu, jak i w życiu zawodowym, jest często niezwykle trudnym zadaniem. Szereg problemów, które pojawiają się na codziennych ścieżkach życia, może łatwo wytrącić z...
Rodzaje urn pogrzebowych
Organizacja pogrzebu bliskiej osoby to ogromne przeżycie, jednak każdy z nas kiedyś będzie musiał podołać obowiązkowi wyboru rodzaju trumny lub urny oraz podjąć decyzję o pochówku tradycyjnym bądź kremacji. W trudnych...
Nagrobki i pomniki proponowane przez zakład pogrzebowy Bożena Witwicka
Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka jest w stanie kompleksowo zająć się m.in. organizacją ceremonii czy dopełnieniem formalności związanych z pochówkiem, ale nie tylko. Dzięki rozbudowanym usługom świadczonym przez ten...
Znajdź zakłady pogrzebowe