Materiał Partnera
Szukasz niezawodnego geodety? Poznaj GEO-PROJEKT

Szukasz niezawodnego geodety? Poznaj GEO-PROJEKT

Dobry geodeta to podstawa. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę domu, chcesz podzielić działkę albo scalić dwie nieruchomości w jedną, przyda Ci się pomoc prawdziwego specjalisty. Osobą, której doświadczeniu warto zaufać jest Tomasz Najderek – szef biura geodezyjnego Geo-Projekt.

Mapy i nie tylko

Każdy, kto realizował w swoim życiu jakąś inwestycję budowlaną wie, jak ważne są profesjonalne usługi geodezyjne. Wbrew pozorom praca geodety nie kończy się na przygotowaniu mapy do celów projektowych.

Geodeta jest niezbędny na niemal wszystkich etapach procesu inwestycyjnego od tworzenia nowych działek ewidencyjnych w wyniku przeprowadzonych procedur podziałowych, poprzez opracowanie map niezbędnych projektantom w celu wykonania planów zagospodarowania nieruchomości lub zaprojektowania przebiegu sieci, geodezyjną obsługę inwestycji polegającą na tyczeniu obiektów budowlanych oraz pomiary kontrolne w trakcie budowy, aż po wykonanie inwentaryzacji powykonawczej zrealizowanych obiektów budowlanych – wyjaśnia właściciel Biura Geodezyjnego Geo-Projekt Tomasz Najderek. Szukając dobrego, rzetelnego geodety, który wykona mapę projektową, podział lub scalenie nieruchomości, wytyczy sieci uzbrojenia terenu i obiekty budowlane, wykona wszelkie potrzebne pomiary i przeprowadzi inwentaryzację, powinniśmy zgłosić się właśnie do firmy Geo-Projekt. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Szamotułach i to właśnie do okolicznych mieszkańców kieruje ono swoją ofertę. Firma wykonuje swoje usługi dla osób prywatnych, urzędów, przedsiębiorstw budowlanych, biur projektowych i projektantów.

Nieustanny rozwój

Przedsiębiorstwo Geo-Projekt powstało w 2005 roku. Od tamtego momentu firma nieustannie się rozwija. Realizując wiele małych i dużych projektów, pracownicy przedsiębiorstwa każdego dnia zdobywają cenne doświadczenie.

Pragnąć sprostać rosnącym wymaganiom rynku, cały czas się rozwijamy, inwestując w najnowsze technologie i rozwiązania pomiarowe pozwalające wykonywać pomiary geodezyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi. Realizując geodezyjne pomiary terenowe wykorzystujemy zarówno klasyczne metody,  jak i najnowocześniejsze wielofunkcyjne systemy precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego GPS  w oparciu o technologię GNSS – podkreśla Tomasz Najderek. W pracy geodety najważniejsza jest precyzja, dlatego pracownicy biura przykładają taką wagę do dokładnego wykonywania pomiarów. Równie ważna jest dla nich jakość opracowania informacji – tak, by były jasne i przejrzyste. Pracownicy firmy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i aktualizują swoją wiedzę na temat przepisów dotyczących świadczenia usług geodezyjnych. Dzięki temu firma może świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Opracowanie:
Kategorie
Warto przeczytać
W jaki sposób firma Geonivel wyróżnia się spośród innych?
Geodezja to skomplikowana dziedzina, jednak firm geodezyjnych z pewnością nie brakuje. Każdy potrzebujący może z łatwością skorzystać z ich usług. Sprawia to, że czasem trudno wybrać tę najlepszą, bo dla laika firmy...
Kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne
Świadczone przez uprawnionego geodetę usługi są niezbędne przede wszystkim w przypadku inwestycji budowlanej. Uzyskanie niezbędnych pozwoleń na budowę czy użytkowanie obiektu możliwe jest jedynie dzięki zawarciu w...
Usługi geotechniki i geologii inżynierskiej w województwie łódzkim
Każda inwestycja prywatna czy publiczna związana między innymi z budową domów, hal produkcyjno-magazynowych, wieżowców korporacyjnych, stacji benzynowych, mostów, dróg, czy obiektów użytku publicznego, związana jest z...
Znajdź geodetów