Materiał Partnera
Szukasz niezawodnego geodety? Poznaj GEO-PROJEKT

Szukasz niezawodnego geodety? Poznaj GEO-PROJEKT

Dobry geodeta to podstawa. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę domu, chcesz podzielić działkę albo scalić dwie nieruchomości w jedną, przyda Ci się pomoc prawdziwego specjalisty. Osobą, której doświadczeniu warto zaufać jest Tomasz Najderek – szef biura geodezyjnego Geo-Projekt.

Mapy i nie tylko

Każdy, kto realizował w swoim życiu jakąś inwestycję budowlaną wie, jak ważne są profesjonalne usługi geodezyjne. Wbrew pozorom praca geodety nie kończy się na przygotowaniu mapy do celów projektowych.

Geodeta jest niezbędny na niemal wszystkich etapach procesu inwestycyjnego od tworzenia nowych działek ewidencyjnych w wyniku przeprowadzonych procedur podziałowych, poprzez opracowanie map niezbędnych projektantom w celu wykonania planów zagospodarowania nieruchomości lub zaprojektowania przebiegu sieci, geodezyjną obsługę inwestycji polegającą na tyczeniu obiektów budowlanych oraz pomiary kontrolne w trakcie budowy, aż po wykonanie inwentaryzacji powykonawczej zrealizowanych obiektów budowlanych – wyjaśnia właściciel Biura Geodezyjnego Geo-Projekt Tomasz Najderek. Szukając dobrego, rzetelnego geodety, który wykona mapę projektową, podział lub scalenie nieruchomości, wytyczy sieci uzbrojenia terenu i obiekty budowlane, wykona wszelkie potrzebne pomiary i przeprowadzi inwentaryzację, powinniśmy zgłosić się właśnie do firmy Geo-Projekt. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Szamotułach i to właśnie do okolicznych mieszkańców kieruje ono swoją ofertę. Firma wykonuje swoje usługi dla osób prywatnych, urzędów, przedsiębiorstw budowlanych, biur projektowych i projektantów.

Nieustanny rozwój

Przedsiębiorstwo Geo-Projekt powstało w 2005 roku. Od tamtego momentu firma nieustannie się rozwija. Realizując wiele małych i dużych projektów, pracownicy przedsiębiorstwa każdego dnia zdobywają cenne doświadczenie.

Pragnąć sprostać rosnącym wymaganiom rynku, cały czas się rozwijamy, inwestując w najnowsze technologie i rozwiązania pomiarowe pozwalające wykonywać pomiary geodezyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi. Realizując geodezyjne pomiary terenowe wykorzystujemy zarówno klasyczne metody,  jak i najnowocześniejsze wielofunkcyjne systemy precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego GPS  w oparciu o technologię GNSS – podkreśla Tomasz Najderek. W pracy geodety najważniejsza jest precyzja, dlatego pracownicy biura przykładają taką wagę do dokładnego wykonywania pomiarów. Równie ważna jest dla nich jakość opracowania informacji – tak, by były jasne i przejrzyste. Pracownicy firmy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i aktualizują swoją wiedzę na temat przepisów dotyczących świadczenia usług geodezyjnych. Dzięki temu firma może świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Opracowanie:
Kategorie
Warto przeczytać
Czym jest inwentaryzacja powykonawcza i kto ją wykonuje?
Pojęcie inwentaryzacji powykonawczej towarzyszy każdej inwestycji budowlanej, począwszy od budowy drogi, a skończywszy na domu mieszkalnym czy magazynie. To szereg czynności mających na celu skontrolowanie zgodności i...
Czym kierować się przy wyborze geodety?
Budujesz dom, sprzedajesz lub dzielisz działkę? Do wykonania inwestycji lub dopełnienia wszystkich formalności niezbędny jest geodeta, który wykona pomiary i sporządzi plany do dokumentacji urzędowej. Wybierając geodetę...
W jakim celu sporządza się mapy numeryczne
Mapę numeryczną właściwie równie dobrze można by nazwać mapą cyfrową – i to samo w sobie wiele wyjaśnia. Jako rodzaj zapisu kartograficznego pojawiła się ona wraz z rozwojem technologii informatycznych, rewolucjonizując...
Znajdź geodetów