Materiał Partnera
Szukasz niezawodnego geodety? Poznaj GEO-PROJEKT

Szukasz niezawodnego geodety? Poznaj GEO-PROJEKT

Dobry geodeta to podstawa. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę domu, chcesz podzielić działkę albo scalić dwie nieruchomości w jedną, przyda Ci się pomoc prawdziwego specjalisty. Osobą, której doświadczeniu warto zaufać jest Tomasz Najderek – szef biura geodezyjnego Geo-Projekt.

Mapy i nie tylko

Każdy, kto realizował w swoim życiu jakąś inwestycję budowlaną wie, jak ważne są profesjonalne usługi geodezyjne. Wbrew pozorom praca geodety nie kończy się na przygotowaniu mapy do celów projektowych.

Geodeta jest niezbędny na niemal wszystkich etapach procesu inwestycyjnego od tworzenia nowych działek ewidencyjnych w wyniku przeprowadzonych procedur podziałowych, poprzez opracowanie map niezbędnych projektantom w celu wykonania planów zagospodarowania nieruchomości lub zaprojektowania przebiegu sieci, geodezyjną obsługę inwestycji polegającą na tyczeniu obiektów budowlanych oraz pomiary kontrolne w trakcie budowy, aż po wykonanie inwentaryzacji powykonawczej zrealizowanych obiektów budowlanych – wyjaśnia właściciel Biura Geodezyjnego Geo-Projekt Tomasz Najderek. Szukając dobrego, rzetelnego geodety, który wykona mapę projektową, podział lub scalenie nieruchomości, wytyczy sieci uzbrojenia terenu i obiekty budowlane, wykona wszelkie potrzebne pomiary i przeprowadzi inwentaryzację, powinniśmy zgłosić się właśnie do firmy Geo-Projekt. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Szamotułach i to właśnie do okolicznych mieszkańców kieruje ono swoją ofertę. Firma wykonuje swoje usługi dla osób prywatnych, urzędów, przedsiębiorstw budowlanych, biur projektowych i projektantów.

Nieustanny rozwój

Przedsiębiorstwo Geo-Projekt powstało w 2005 roku. Od tamtego momentu firma nieustannie się rozwija. Realizując wiele małych i dużych projektów, pracownicy przedsiębiorstwa każdego dnia zdobywają cenne doświadczenie.

Pragnąć sprostać rosnącym wymaganiom rynku, cały czas się rozwijamy, inwestując w najnowsze technologie i rozwiązania pomiarowe pozwalające wykonywać pomiary geodezyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi. Realizując geodezyjne pomiary terenowe wykorzystujemy zarówno klasyczne metody,  jak i najnowocześniejsze wielofunkcyjne systemy precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego GPS  w oparciu o technologię GNSS – podkreśla Tomasz Najderek. W pracy geodety najważniejsza jest precyzja, dlatego pracownicy biura przykładają taką wagę do dokładnego wykonywania pomiarów. Równie ważna jest dla nich jakość opracowania informacji – tak, by były jasne i przejrzyste. Pracownicy firmy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i aktualizują swoją wiedzę na temat przepisów dotyczących świadczenia usług geodezyjnych. Dzięki temu firma może świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kategorie
Warto przeczytać
Czym zajmuje się ZUD i kiedy potrzebne jest uzgodnienie dokumentacji projektowej?
Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej jest to istniejący w większości starostw powiatowych organ, który zajmuje się koordynacją projektów zgłaszanych przez inwestorów. Planujesz budowę poza własną działką?...
Jakie pomiary wykonuje geodeta pod budowę domu?
Budowa własnego domu wymaga wielu czynności przygotowawczych, począwszy od zakupu działki i materiałów budowlanych, a skończywszy na uzyskaniu zezwoleń. Do tych ostatnich niezbędne jest wykonanie planu w celach...
Jak obliczyć stateczność skarpy?
Ocena nośności i stabilności terenu są jednymi z kluczowych zagadnień przy projektowaniu nowych inwestycji oraz prowadzeniu prac remontowych i modernizacyjnych istniejących obiektów. Zagrożenie powstawaniem osuwisk może...
Znajdź geodetów