Materiał Partnera
Geodeta, którego szukasz – poznaj firmę AFS Radosław Bernaciak

Geodeta, którego szukasz – poznaj firmę AFS Radosław Bernaciak

Dobry geodeta musi posiadać duże doświadczenie, oferować szeroki zakres usług i dysponować precyzyjnym sprzętem pomiarowym. Wszystko to znajdziemy w firmie, którą prowadzi Radosław Bernaciak. Skorzystanie z jego oferty to gwarancja prac geodezyjnych na najwyższym poziomie. Przedstawiamy szczegóły dotyczące usług tej doświadczonej i cenionej przez klientów firmy.

Pełen zakres usług geodezyjnych

Niezależnie od tego, jakiej usługi geodezyjnej potrzebujemy, firma AFS Radosław Bernaciak zrealizuje ją dla nas szybko i fachowo. Przedsiębiorstwo szczyci się bardzo szerokim zakresem świadczonych usług – właściwie nie ma zlecenia z branży geodezji, którego realizacji pracownicy AFS nie mogliby się podjąć.

– Firma AFS świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych, poczynając od map do celów projektowych, poprzez pełną geodezyjną obsługę inwestycji, a skończywszy na pomiarze powierzchni lokali – zapewnia Radosław Bernaciak.

Przedsiębiorstwo na co dzień realizuje usługi związane z nieruchomościami, takie jak podziały gruntów, wznowienia granic, badanie stanu prawnego nieruchomości czy rozgraniczenia. Możemy na nie liczyć w każdej sytuacji.

Dla każdego!

Nieistotne, czy potrzebujemy usług geodezyjnych na prywatnej działce, czy realizujemy większą inwestycję – wybranie usług firmy AFS Radosław Bernaciak to zawsze będzie strzał w dziesiątkę. Przedsiębiorstwo swoje usługi realizuje zarówno dla osób planujących budowę własnego domu, jak i dla dużych firm budowlanych.

– Naszą ofertę kierujemy do projektantów, inwestorów budowlanych oraz klientów indywidualnych. Przyjęte zlecenia realizujemy możliwie szybko i fachowo – przekonuje właściciel AFS.

Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług jest nie tylko duże doświadczenie, ale także nowoczesne urządzenia pomiarowe.

– Do wszystkich prac wykorzystujemy odpowiedni sprzęt, a także nowoczesne metody pomiarów oraz – co najważniejsze – zdobyte podczas poprzednich zleceń doświadczenie. Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – dodaje Radosław Bernaciak.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Firma AFS Radosław Bernaciak działa głównie na terenie powiatów krakowskiego, wielickiego, miechowskiego i myślenickiego, jednak nietypowe zlecenia realizuje na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi obsługą geodezyjną inwestycji budowlanych, tworzeniem map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych, tyczeniem budynków i sieci uzbrojenia terenu, podziałami i rozgraniczaniem nieruchomości oraz przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej. Żeby omówić szczegóły zlecenia wystarczy zadzwonić pod numer dostępny na ich stronie internetowej.

Kategorie
Warto przeczytać
W jaki sposób firma Geonivel wyróżnia się spośród innych?
Geodezja to skomplikowana dziedzina, jednak firm geodezyjnych z pewnością nie brakuje. Każdy potrzebujący może z łatwością skorzystać z ich usług. Sprawia to, że czasem trudno wybrać tę najlepszą, bo dla laika firmy...
Czym zajmuje się ZUD i kiedy potrzebne jest uzgodnienie dokumentacji projektowej?
Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej jest to istniejący w większości starostw powiatowych organ, który zajmuje się koordynacją projektów zgłaszanych przez inwestorów. Planujesz budowę poza własną działką?...
Mapa geodezyjna - co to jest?
Budowa domu to dość skomplikowana kwestia. Trzeba zadbać o wiele dokumentów i formalności. Obok pozwolenia na budowę, projektu i innych kwestii wymaganych przez urząd konieczne jest także posiadanie mapy geodezyjnej....
Znajdź geodetów