Materiał Partnera
Geodeta, którego szukasz – poznaj firmę AFS Radosław Bernaciak

Geodeta, którego szukasz – poznaj firmę AFS Radosław Bernaciak

Dobry geodeta musi posiadać duże doświadczenie, oferować szeroki zakres usług i dysponować precyzyjnym sprzętem pomiarowym. Wszystko to znajdziemy w firmie, którą prowadzi Radosław Bernaciak. Skorzystanie z jego oferty to gwarancja prac geodezyjnych na najwyższym poziomie. Przedstawiamy szczegóły dotyczące usług tej doświadczonej i cenionej przez klientów firmy.

Pełen zakres usług geodezyjnych

Niezależnie od tego, jakiej usługi geodezyjnej potrzebujemy, firma AFS Radosław Bernaciak zrealizuje ją dla nas szybko i fachowo. Przedsiębiorstwo szczyci się bardzo szerokim zakresem świadczonych usług – właściwie nie ma zlecenia z branży geodezji, którego realizacji pracownicy AFS nie mogliby się podjąć.

– Firma AFS świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych, poczynając od map do celów projektowych, poprzez pełną geodezyjną obsługę inwestycji, a skończywszy na pomiarze powierzchni lokali – zapewnia Radosław Bernaciak.

Przedsiębiorstwo na co dzień realizuje usługi związane z nieruchomościami, takie jak podziały gruntów, wznowienia granic, badanie stanu prawnego nieruchomości czy rozgraniczenia. Możemy na nie liczyć w każdej sytuacji.

Dla każdego!

Nieistotne, czy potrzebujemy usług geodezyjnych na prywatnej działce, czy realizujemy większą inwestycję – wybranie usług firmy AFS Radosław Bernaciak to zawsze będzie strzał w dziesiątkę. Przedsiębiorstwo swoje usługi realizuje zarówno dla osób planujących budowę własnego domu, jak i dla dużych firm budowlanych.

– Naszą ofertę kierujemy do projektantów, inwestorów budowlanych oraz klientów indywidualnych. Przyjęte zlecenia realizujemy możliwie szybko i fachowo – przekonuje właściciel AFS.

Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług jest nie tylko duże doświadczenie, ale także nowoczesne urządzenia pomiarowe.

– Do wszystkich prac wykorzystujemy odpowiedni sprzęt, a także nowoczesne metody pomiarów oraz – co najważniejsze – zdobyte podczas poprzednich zleceń doświadczenie. Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – dodaje Radosław Bernaciak.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Firma AFS Radosław Bernaciak działa głównie na terenie powiatów krakowskiego, wielickiego, miechowskiego i myślenickiego, jednak nietypowe zlecenia realizuje na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi obsługą geodezyjną inwestycji budowlanych, tworzeniem map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych, tyczeniem budynków i sieci uzbrojenia terenu, podziałami i rozgraniczaniem nieruchomości oraz przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej. Żeby omówić szczegóły zlecenia wystarczy zadzwonić pod numer dostępny na ich stronie internetowej.

Kategorie
Warto przeczytać
Jakie pomiary wykonuje geodeta pod budowę domu?
Budowa własnego domu wymaga wielu czynności przygotowawczych, począwszy od zakupu działki i materiałów budowlanych, a skończywszy na uzyskaniu zezwoleń. Do tych ostatnich niezbędne jest wykonanie planu w celach...
W jakim celu sporządza się mapy numeryczne
Mapę numeryczną właściwie równie dobrze można by nazwać mapą cyfrową – i to samo w sobie wiele wyjaśnia. Jako rodzaj zapisu kartograficznego pojawiła się ona wraz z rozwojem technologii informatycznych, rewolucjonizując...
Jakie usługi świadczy firma geodezyjna?
Geodeta powszechnie kojarzy nam się z mierniczym spacerującym po polach i dokonującym pomiarów działek, wyznaczając ich granice. Zakres pracy nowoczesnych firm geodezyjnych jest jednak znacznie szerszy, a usługi...
Znajdź geodetów