Materiał Partnera
Załóż firmę i powierz jej księgowość specjalistom z biura rachunkowego KOMP-BIUR!

Załóż firmę i powierz jej księgowość specjalistom z biura rachunkowego KOMP-BIUR!

Każdego roku w Polsce powstaje wiele małych, a także większych firm, czy też spółek córek. Popularne są również start-upy, które często uzyskują dofinansowania ministerialne, miejskie, czy też te ze strukturalnych funduszy europejskich. Wszystkie wymienione podmioty, aby sprawnie wejść na coraz bardziej konkurencyjny rynek usługowy, handlowy, czy produkcyjny, muszą przede wszystkim postawić na sprawne procesy organizacyjne. Tu między innymi ważne jest wyznaczenie prawidłowych strategii zarządzania rachunkowością. W tym pomagają dziesiątkom nowych przedsiębiorców  eksperci warszawskiej firmy KOMP-BIUR!

Sprawy proces założenia firmy i struktur rachunkowych

Specjaliści rachunkowości z KOMP-BIUR, którzy posiadają również szeroką wiedzę z dziedziny zarządzania, ekonomii, administracji i prawa, bardzo sprawnie pomagają nowym podmiotom założyć działalność gospodarczą, prawidłowo rejestrując ją w urzędach. Ważnym działaniem jest nie tylko wypełnienie odpowiednich wniosków, ale także zaplanowanie struktur rachunkowych, najbardziej optymalnych dla wielkości przyszłej firmy, ilości zatrudnionych osób (planowany plan początkowy), a także rodzaju prowadzonych usług/produkcji/handlu itd.

Tu szczególnie należy zwrócić uwagę na wdrażanie odpowiedniego ustroju rachunkowego, i zasad księgowości – ewidencja podatkowa uproszczona (księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, a także dodatkowo: ewidencja środków trwałych, prawnych i niematerialnych) i pełna (księgi rachunkowe z dobrowolnymi lub obligatoryjnymi rocznymi sprawozdaniami finansowymi). Eksperci KOMP-BIUR nie tylko zastosują najlepsze możliwe rozwiązanie, poprzedzone analizami prognostycznymi, ale także zaproponują budowę firmy w oparciu o rachunkowość zarządczą. Ta pomaga w optymalizowaniu finansów, w odpowiednim ich prowadzeniu, czy też w płaceniu niższych podatków!

Warto wiedzieć! W razie konieczności biura rachunkowe takie, jak KOMP-BIUR, pomogą rozliczyć różnego rodzaju projektu unijne, czy inne dofinansowania, co nie jest prostym zadaniem, zarówno w przypadku prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak i KPiR.

Pełne przejęcie zadań w zakresie księgowości

Po założeniu firmy, specjaliści KOMP-BIUR, pomogą zbudować przedsiębiorstwu własny dział rachunkowy z nowoczesnym oprogramowaniem księgowym zintegrowanym z systemami ERP, lub też zaproponują znacznie korzystniejszy finansowo, czy czasowo wariant, stałej współpracy. Polega ona na pełnym przejęciu zadań w zakresie księgowości przez pracowników KOMP-BIUR, którzy w zdalny i elastyczny sposób, będą świadczyli obsługę rachunkową, a także kadrowo-płacową! Dzisiaj taka opcja jest wybierana przez tysiące firm, które dzięki temu stawiają na wysoki profesjonalizm, a także na możliwość skupienia się na działalności właściwej. To zaś sprzyja lepszym wynikom finansowym i szybkiej rynkowej ekspansji – dla nowych przedsiębiorców powinien być to cel numer jeden. Osiągnąć go zatem można z biurem rachunkowym KOMP-BIUR z Warszawy! 

Opracowanie:
Warszawa, Ligustrowa 2
tel. 501 394 434
Kategorie
Warto przeczytać
Dowiedz się tego, czego nie wie co drugi biznesmen!
Nie popełniaj tego samego błędu i ucz się na cudzych – ta maksyma powinna przyświecać Ci, jeśli chcesz sprawnie prowadzić firmę. Jednym z problemów, z którymi stykają się biznesmeni na co dzień jest utrzymanie konta...
Rankingi kredytów - czemu warto z nich korzystać
Kiedy czekają nas spore wydatki, a nie dysponujemy wystarczającą ilością gotówki, najlepszym rozwiązaniem wydaje się kredyt. Znaleźć najlepszą ofertę wśród setek dostępnych na rynku to trudny orzech do zgryzienia. Na...
Co sprawdzają banki przed udzieleniem kredytu?
Banki oferują wiele różnych kredytów i pożyczek, ale nie są instytucją charytatywną, która udzieli nam wsparcia, tylko firmą, która na pożyczaniu pieniędzy zarabia. Dlatego każdy bank sprawdza przychodzących do niego...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe