Materiał Partnera
Ranking programów kadrowo-płacowych 2022/2023 – poznaj zwycięzcę

Ranking programów kadrowo-płacowych 2022/2023 – poznaj zwycięzcę

Z każdym rokiem coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wdrożenie nowoczesnych narzędzi informatycznych, które mają za zadanie zoptymalizować czas pracy osób zatrudnionych. Inwestycja ta powinna być jednak odpowiednio przemyślana. Autorzy rankingu programów kadrowo-płacowych podpowiadają, na co należy zwrócić uwagę, planując wdrożenie systemu HR & Payroll.

Czym powinien się wyróżniać system HR & Payroll? Ranking programów kadrowo-płacowych

Przed zakupem oprogramowania HR & Payroll warto dokładnie przeanalizować, jakie funkcjonalności powinien posiadać wdrażany system, aby jak najlepiej sprostał on strategicznym celom firmy. Twórcy rankingu programów kadrowo-płacowych wskazują kluczowe moduły praktycznego narzędzia do automatyzacji procesów przedsiębiorstwa.

  1. Elastyczna struktura

Nowoczesne platformy HR & Payroll to niezwykle pomocne rozwiązanie, które sprawdzi się w szczególności w średnich i dużych firmach bez względu na ich charakterystykę. Platformy posiadają liczne, rozbudowane moduły, dzięki czemu mogą zostać wdrożone w przedsiębiorstwach o różnorodnych strukturach organizacyjnych.

Ranking programów kadrowo-płacowych programykadrowoplacowe.pl wyróżnia narzędzia, które obsługują wiele języków oraz walut, dzięki czemu bez większego problemu obsłużą one także firmy o skomplikowanej, wielowydziałowej organizacji.

Co równie ważne, oprogramowania te doskonale radzą sobie z różnorodnymi zadaniami z obrębu każdego z działów przedsiębiorstwa – wesprą one zarówno procesy kadrowo-płacowe, jak i sprzedażowe, finansowe czy produkcyjne.

  1. Zaawansowane funkcjonalności

Wiodący polscy producenci oferują narzędzia HR & Payroll, które usprawnią m.in. czasochłonną organizację okresu wakacyjnego. Pracownicy mogą złożyć wniosek z prośbą o dzień wolny drogą online, przesyłając dokument bezpośrednio do przełożonego.

Aplikacja kadrowo-płacowa pomoże także w comiesięcznym naliczaniu wynagrodzeń. Zatrudnieni uzyskają dodatkowo łatwy dostęp do dokumentów pracowniczych, gdzie znajdą m.in. paski ze składową swojej pensji.

  1. Możliwość samoobsługi pracowniczej

Twórcy rankingu programów kadrowo-płacowych wyróżniają w szczególności te oprogramowania, które dostępne są w wersji na urządzenia mobilne. Pracownicy mogą sprawdzić zaplanowany harmonogram za pomocą kilku kliknięć w smartfona, komputer czy tablet. Co więcej, dane dostępne są do wglądu z każdego miejsca i o dowolnej porze.

Autorzy rankingu programów kadrowo-płacowego wyróżniają oprogramowania w modelu SaaS

Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na zaawansowane platformy HR & Payroll, które dostępne są w modelu Software as a Service. Aplikacje wdrożone w chmurze administrowane są na serwerach producenta, dzięki czemu użytkownik zyskuje pewność, że korzysta on z produktu, który jest w pełni bezpieczny oraz zgodny z panującymi regulacjami prawnymi.

Szukasz narzędzia HR & Payroll, który pozwoli Ci na digitalizację procesów kadrowych Twojej firmy? Wybierz program Teta od Unit4

Oprogramowanie Teta to sprawdzone narzędzie informatyczne, które regularnie zwycięża w internetowych rankingach programów kadrowo-płacowych. Platforma cechuje się rozbudowanymi funkcjonalnościami oraz przyjaznym interfejsem. Zastanawiasz się, czy system od Unit4 Teta sprawdzi się w Twojej firmie? Odwiedź stronę producenta i poznaj pełną specyfikację oprogramowania tego dostawcy.

Kategorie
Warto przeczytać
PIT-11 - jak rozliczyć?
Podatki są jednym z głównych źródeł dochodów budżetowych Państwa. Nic więc dziwnego, że ograny podatkowe skrupulatnie pilnują obowiązków rozliczenia oraz złożenia przed podatników deklaracji podatkowych. Do końca...
Analiza procesów biznesowych krok po kroku
Bez wątpienia celem każdej firmy jest funkcjonowanie w sposób jak najbardziej sprawny i efektywny. Odpowiednio przeprowadzona analiza procesów biznesowych to działanie, które przybliża osiągnięcie tego celu. Dzięki niej...
Dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe, które nada nam konkretnego opiekuna firmy?
Prowadzenie finansów firmy wiąże się z koniecznością znajomości niezbędnych ustaw oraz przepisów. Nie każdy właściciel dysponuje taką wiedzą lub ma czas na dokształcenie się w tym kierunku. Ponadto wszystkie branże...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas