Materiał Partnera
Profesjonalne biuro rachunkowe z Serocka

Profesjonalne biuro rachunkowe z Serocka

Outsourcingowe usługi księgowe, są dzisiaj wykorzystywane przez wiele podmiotów gospodarczych. Dzięki temu znacznie redukują one koszty związane z koniecznością budowania własnych działów kadrowo-płacowych i księgowo-rachunkowych. Przedsiębiorcy skrupulatnie wybierają jednak swojego stałego partnera. Olbrzymim zaufaniem wielu klientów biznesowych, wyróżnia się Grażyna Jasik, która prowadzi biuro rachunkowe Onyks w Serocku.

Obsługa księgowa

Szeroko wyspecjalizowane Biuro rachunkowe Onyks, swoją podstawę działalności opiera na oferowaniu outsourcingowych usług prowadzenia ewidencji podatkowej zarówno tej uproszczonej (księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karty podatkowe), jak i pełnej (księgi handlowe). Oprócz tego wysokie kompetencje Grażyny Jasik pozwalają na przejmowanie obowiązków związanych z takimi działaniami jaki ewidencja środków trwałych, czy prawnych i niematerialnych. Obsługa księgowo-rachunkowa tegoż biura jest bardzo szeroko, dlatego warto zapoznać się z nią na dedykowanej dla klientów stronie internetowej lub poprzez bezpośredni kontakt ze specjalistką księgowości, rachunkowości i finansów Grażyną Jasik.

Obsługa kadrowo-płacowo

Oprócz działań księgowo-rachunkowych biuro rachunkowe Onyks, zajmuje się prowadzeniem obsługi kadrowo-płacowej. W ramach tych prac wykonywane są takie obowiązki, jak między innymi tworzenie: listy płac, deklaracji ZUS, ewidencji wynagrodzeń, rozliczeń rocznych pracowników, zaświadczeń o dochodach, raportów i analiz wynagrodzeń, dokumentacji płacowej, a także raportów imiennych osób ubezpieczonych.

Pomoc nowopowstałym firmom

Nie każde biuro rachunkowe jest otwarte na pomoc nowopowstałym firmom. To ich właściciele potrzebują wsparcia przy budowaniu odpowiedniego ustroju podatkowego, finansowego i księgowego w przedsiębiorstwie tak, aby wszystkie działania były wykonywane zgodnie z prawem. Tego typu pomoc zakłada między innymi wykonywanie wszelkich formalności urzędowych – np. wypełnianie druków do sądów rejestrowych przy zakładaniu spółek.

Długoletnie doświadczenie

Olbrzymią zaletą biura rachunkowego prowadzonego przez Grażynę Jasik jest długoletnie doświadczenie, które pozwoliło doskonale zapoznać się z ewolucją nie tylko księgowości, ale branż obsługiwanych firm. To między innymi dlatego dzisiaj zaufaniem darzą tę specjalistę zarówno właściciele małych i średnich firm, jak i zarządy większych spółek. Jest to również wyniki posiadanych wysokich kompetencji, które potwierdzone są licencją Ministra Finansów o numerze 20618/00.

Indywidualne podejście

Polityka działalności biura rachunkowego Grażyny Jasik opiera się przede wszystkim o indywidualne podejście do każdego klienta. Przez wykonywaniem stałych prac na outsourcingowe zlecenie, czy też tych doraźnych/jednorazowych, specjalistka rachunkowości z Serocka, przeprowadza szeroki wywiad biznesowy, który pozwoli określić cele klienta, a także zoptymalizować różnego rodzaju procesy księgowe, występujące w prowadzonej przez niego działalności. Dzisiaj obsługa klienta na najwyższym poziomie, jest bardzo ważnym wyznacznikiem działań dobrych biur rachunkowych. Takim niewątpliwie jest to z Serocka.

Opracowanie:
Serock, Warszawska 51
tel. 602 486 308
Kategorie
Warto przeczytać
Biuro rachunkowe online, czyli jak dbać o swoją firmę
Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Chcesz zlecić komuś prowadzenie księgowości? Dowiedz się więcej o zaletach biur rachunkowych online.Biuro rachunkowe online – dla kogo?Biuro rachunkowe online oferuje swoje...
Dorota Bartkowska – twoje finanse w dobrych rękach
Jeśli potrzebujesz fachowej, rzetelnej i uczciwej księgowej – właśnie ją znalazłeś! Dorota Bartkowska, która swoje biuro prowadzi w Gryficach, to osoba, której możesz powierzyć opiekę nad swoimi pieniędzmi....
Progi podatkowe i kwota wolna od podatku w 2018 roku
System podatkowy w Polsce opiera się na tak zwanej progresji podatkowej. W ustawie są zapisane konkretne progi, istnieje również zapis o kwocie wolnej od podatku. Ten system jest dla ciebie zbyt skomplikowany?...
Znajdź biura rachunkowe