Materiał Partnera
Profesjonalne biuro rachunkowe z Serocka

Profesjonalne biuro rachunkowe z Serocka

Outsourcingowe usługi księgowe, są dzisiaj wykorzystywane przez wiele podmiotów gospodarczych. Dzięki temu znacznie redukują one koszty związane z koniecznością budowania własnych działów kadrowo-płacowych i księgowo-rachunkowych. Przedsiębiorcy skrupulatnie wybierają jednak swojego stałego partnera. Olbrzymim zaufaniem wielu klientów biznesowych, wyróżnia się Grażyna Jasik, która prowadzi biuro rachunkowe Onyks w Serocku.

Obsługa księgowa

Szeroko wyspecjalizowane Biuro rachunkowe Onyks, swoją podstawę działalności opiera na oferowaniu outsourcingowych usług prowadzenia ewidencji podatkowej zarówno tej uproszczonej (księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karty podatkowe), jak i pełnej (księgi handlowe). Oprócz tego wysokie kompetencje Grażyny Jasik pozwalają na przejmowanie obowiązków związanych z takimi działaniami jaki ewidencja środków trwałych, czy prawnych i niematerialnych. Obsługa księgowo-rachunkowa tegoż biura jest bardzo szeroko, dlatego warto zapoznać się z nią na dedykowanej dla klientów stronie internetowej lub poprzez bezpośredni kontakt ze specjalistką księgowości, rachunkowości i finansów Grażyną Jasik.

Obsługa kadrowo-płacowo

Oprócz działań księgowo-rachunkowych biuro rachunkowe Onyks, zajmuje się prowadzeniem obsługi kadrowo-płacowej. W ramach tych prac wykonywane są takie obowiązki, jak między innymi tworzenie: listy płac, deklaracji ZUS, ewidencji wynagrodzeń, rozliczeń rocznych pracowników, zaświadczeń o dochodach, raportów i analiz wynagrodzeń, dokumentacji płacowej, a także raportów imiennych osób ubezpieczonych.

Pomoc nowopowstałym firmom

Nie każde biuro rachunkowe jest otwarte na pomoc nowopowstałym firmom. To ich właściciele potrzebują wsparcia przy budowaniu odpowiedniego ustroju podatkowego, finansowego i księgowego w przedsiębiorstwie tak, aby wszystkie działania były wykonywane zgodnie z prawem. Tego typu pomoc zakłada między innymi wykonywanie wszelkich formalności urzędowych – np. wypełnianie druków do sądów rejestrowych przy zakładaniu spółek.

Długoletnie doświadczenie

Olbrzymią zaletą biura rachunkowego prowadzonego przez Grażynę Jasik jest długoletnie doświadczenie, które pozwoliło doskonale zapoznać się z ewolucją nie tylko księgowości, ale branż obsługiwanych firm. To między innymi dlatego dzisiaj zaufaniem darzą tę specjalistę zarówno właściciele małych i średnich firm, jak i zarządy większych spółek. Jest to również wyniki posiadanych wysokich kompetencji, które potwierdzone są licencją Ministra Finansów o numerze 20618/00.

Indywidualne podejście

Polityka działalności biura rachunkowego Grażyny Jasik opiera się przede wszystkim o indywidualne podejście do każdego klienta. Przez wykonywaniem stałych prac na outsourcingowe zlecenie, czy też tych doraźnych/jednorazowych, specjalistka rachunkowości z Serocka, przeprowadza szeroki wywiad biznesowy, który pozwoli określić cele klienta, a także zoptymalizować różnego rodzaju procesy księgowe, występujące w prowadzonej przez niego działalności. Dzisiaj obsługa klienta na najwyższym poziomie, jest bardzo ważnym wyznacznikiem działań dobrych biur rachunkowych. Takim niewątpliwie jest to z Serocka.

Kategorie
Warto przeczytać
Jak wybrać doradcę podatkowego
Wybór doradcy podatkowego nie jest prosty, ponieważ jesteśmy otoczeni różnymi biurami rachunkowymi na co dzień i ciężko nam ocenić, kto będzie rzeczywiście wart naszego zaufania. Wiele firm posiada w swojej ofercie samo...
Potrzebna gotówka, a banki zamykają drzwi? Pożyczka w parabanku – dobre rozwiązanie finansowe
Nie ma jednoznacznej definicji parabanku, przyjęto jednak umownie, że nazywane są tak instytucje finansowe, które świadczą usługi podobne do tych oferowanych przez banki. Oznacza to, że parabank może zawierać z...
Rozpoczęcie działalności gospodarczej. O czym warto pamiętać?
Wielu z nas marzy o tym, aby zrezygnować ze swojej stałej pracy na rzecz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zanim jednak zdecydujemy się na ten odważny krok, powinniśmy uświadomić sobie, że niesie on za sobą...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe