Materiał Partnera
 Profesjonalna pomoc w prowadzeniu księgowości - Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka

Profesjonalna pomoc w prowadzeniu księgowości - Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka

Myślisz o otworzeniu własnego biznesu, ale przerażają cię sprawy kadrowo-księgowe? Wielu młodych przedsiębiorców już na starcie napotyka na problemy związane  z formalnościami czy chociażby wyborem formy opodatkowania działalności. Profesjonalne biura księgowe i rachunkowe oferują kompleksowa pomoc – od założenia działalności, po sprawy kadrowo-płacowe. Poznaj usługi biura rachunkowego Danella Grażyna Gryczka.

Usługi księgowe oferowane przez specjalistów

Dobra księgowa to nieoceniona pomoc w firmie. Stale zmieniające się przepisy, sztywne wymogi i konieczność dotrzymywania terminów to często sprawy, które nas przerastają. Z tego względu nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym wydaje się doskonałym pomysłem. Doświadczeni specjaliści z zakresu rachunkowości, księgowości i kadr zajmą się na bieżąco takimi sprawami firmy, jak prowadzenie ewidencji środków trwałych i sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.

Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka przygotowuje także sprawozdania statystyczne oraz analizy finansowe. Ponadto pomaga w wyprowadzeniu firmy z zaległości oraz organizacji inwentaryzacji. Specjaliści mogą także dokonywać rozliczenia opłat środowiskowych, a ponadto:

  • sporządzają wnioski kredytowe,

  • wykonują audyty podatkowe,

  • reprezentują klientów przed US,

  • przygotowują deklaracje ZUS,

  • prowadzą sprawy kadrowo-płacowe.

Biuro księgowo-rachunkowe z Warszawy świadczy kompleksowe usługi finansowe dla firm każdej wielkości.

Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Obsługa kadrowo-płacowa firmy oferowana przez Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka obejmuje szereg czynności związanych z zatrudnianiem i rozliczaniem pracowników. Wykwalifikowana księgowa przygotuje listę płac oraz umowy o pracę, wystawi świadectwo pracy czy sporządzi odpowiedni aneks przy przedłużeniu zatrudnienia. Specjaliści z firmy wyjaśniają, że:

Samodzielne rozliczanie listy płac czy innych dokumentów może być trudne i czasochłonne, a co gorsza, może prowadzić do popełnienia błędów. W celu uniknięcia tego ryzyka warto zlecić takie prace profesjonaliście. Pracownik naszego biura rachunkowego zajmie się wszelkimi rozliczeniami i z pewnością wykona je prawidłowo.

Biuro gwarantuje sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi i doradztwo z ekspertami z zespołu HR oraz rzetelne porady i pomoc w prowadzeniu firmy od strony kadrowej. Usługi oferowane są na najwyższym poziomie -  nieustannie podnoszone kwalifikacje i aktualna wiedza branżowa zapewniają fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie rozwoju firmy.

Opracowanie:
Warszawa, Powstańców Śląskich 4a
tel. 660 709 114
Kategorie
Warto przeczytać
Podatki w firmie - czym jest optymalizacja podatkowa i Jednolity Plik Kontrolny?
Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do płacenia podatków, które niejednokrotnie są dość wysokie. Optymalizacja podatkowa ma na celu zmniejszenie zobowiązań podatkowych wymaganych przez państwo. Jest dobrowolnym...
Co to jest wirtualne biuro?
Wirtualne biuro to outsourcingowa usługa polegająca przede wszystkim na rejestracji swojej działalności gospodarczej pod adresem udostępnianym przez usługodawcę. Nie jest wówczas konieczna fizyczna obecność firmy pod...
Zasady prowadzenia księgi przychodów i rozchodów
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to jeden ze sposobów, aby ewidencjonować przychody firmy. O tym, kto może zdecydować się na taką formę księgowości, dokładnie mówią przepisy. Jednak bardzo ważne jest to, aby...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas