Materiał Partnera
DigiStream – księgowość Twojej firmy w dobrych rękach.

DigiStream – księgowość Twojej firmy w dobrych rękach.

Każda osoba, która decyduje się na założenie własnego biznesu musi odprowadzać należne państwu podatki i rzetelnie prowadzić księgowość swojej firmy. Niejednokrotnie jest to czynność tak skomplikowana, że znacząco wykracza poza kompetencje przeciętnego przedsiębiorcy. I tu z pomocą przychodzą profesjonalne biura rachunkowe takie jak DigiStream. Firma zlokalizowana jest w Żyrardowie i od lat świadczy usługi na rzecz licznych klientów. Jak prezentuje się jej oferta?

Prowadzenie ksiąg handlowych

W celu rozliczenia się z fiskusem, właściciele firm mają obowiązek prowadzenia ksiąg handlowych. Dotyczy on zarówno osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych, spółek jawnych osób cywilnych, jak i spółek partnerskich, o ile jeżeli ich dochód z pozarolniczej działalności gospodarczej za miniony rok podatkowy, wyniósł w polskiej walucie co najmniej równowartość kwoty wyrażonej w euro w przepisach o rachunkowości. W oparciu o określone artykuły prawne, biuro rachunkowe DigiStream wyręcza swoich klientów w ewidencjonowaniu zdarzeń gospodarczych, wyliczaniu należnych podatków, sporządzaniu rocznych rozliczeń podatkowych czy prowadzeniu rozrachunków z budżetem i kontrahentami. Wykwalifikowani specjaliści kompleksowo zajmą się finansami firm z rozmaitych branż, dbając o interes swoich klientów. Powierzając DigiStream opiekę nad księgowością, przedsiębiorcy mogą w pełni skupić się na rozwoju swojego biznesu i realizacji kolejnych celów zawodowych, bez obaw o jakiekolwiek nieprawidłowości w dokumentach. Warto zaznaczyć, że wspomniana firma obsługuje również organizacje pozarządowe.

Biuro rachunkowe DigiStream wesprze również właścicieli niewielkich firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.

Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców

Coraz więcej przedsiębiorców rezygnuje z zatrudnienia kadrowego w szeregach swojej firmy. Bardziej opłacalne staje się powierzenie obsługi kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców zewnętrznej firmie. Pozwala to właścicielowi firmy zaoszczędzić sporo czasu, ale także daje mu gwarancję, że wszelkie sprawy kadrowe zatrudnianego personelu prowadzone są w sposób prawidłowy i zgodny z procedurami takimi jak np. RODO. Eksperci z DigiStream zajmą się przygotowaniem umów cywilnoprawnych, umów o pracę i dzieło. Możemy powierzyć im również prowadzenie kartotek pracowniczych, przygotowywanie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Zdrowotnych czy rozliczeń rocznych pracowników.

To… i jeszcze więcej!

Biuro rachunkowe DigiStream reprezentuje przedsiębiorców przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em na mocy udzielonych pełnomocnictw. Jest to usługa bardzo ceniona przez klientów, gdyż nie muszą oni samodzielnie odwiedzać wymienionych instytucji, tracąc czas w kolejkach. Ponadto specjaliści oferują swoją pomoc i profesjonalne doradztwo wszystkim tym, którzy planują założenie własnej działalności gospodarczej. Wybór właściwej formy opodatkowania jest bowiem kluczowy dla sukcesu nowo powstałej firmy.

Opracowanie:
Żyrardów, Wiejska 22
tel. 504 121 844
Kategorie
Warto przeczytać
Obsługa kadrowo-płacowa – wsparcie w dobie pandemii
Obsługa kadrowo-płacowa jest bardzo ważnym elementem funkcjonowania każdej firmy, niezależnie od tego, czy zatrudnionych jest kilku, czy kilkuset pracowników. Wsparcie w zakresie kard i płac w firmie nabrało...
Jak korygować błędy księgowe?
Błędy zdarzają się w każdego typu dokumentach, również i w rachunkowości. W przypadku błędów księgowych procedurę ich korygowania określają odpowiednie przepisy, które możemy znaleźć w Ustawie o rachunkowości. Z naszego...
Dlaczego warto rozważyć możliwość założenia spółki z o.o. ?
Założenie spółki niesie ze sobą określone korzyści, ale i ryzyko. Do założenia każdej z przewidzianych prawem spółek są konieczne do spełnienia określone wymogi. Poznaj korzyści płynące z założenia spółki z ograniczoną...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe