Materiał Partnera
Biuro rachunkowe Progress – nieoceniona pomoc z zakresu księgowości

Biuro rachunkowe Progress – nieoceniona pomoc z zakresu księgowości

Zarówno osoby, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z własną firmą, jak i doświadczeni przedsiębiorcy czy też inne podmioty gospodarcze, muszą zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne są kwestie księgowości. W zakres tej tematyki wchodzi bardzo dużo usług, które warto powierzyć pracownikom Biura Rachunkowego Progress. Dowiedzmy się. Dlaczego? O tym piszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do jego lektury.

Jakiego typu usługi księgowe możemy wyróżnić?

Tak naprawdę, jeżeli chodzi o księgowość czy też rachunkowość, to możemy spotkać się z wieloma rodzajami zadań, jakie stawia się tutaj przed przedsiębiorcami. Jak mówi nam pracownik biura rachunkowego Progress:

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy oraz innych podmiotów gospodarczych jest prowadzenie tak zwanej pełnej księgowości bądź też jej wersji uproszczonej, czyli podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Oprócz tego do zadań księgowego należy także sporządzanie rozliczeń do Urzędu Skarbowego, tworzenie dokumentacji do ZUS-u oraz rozliczania się z nim, a także obsługa kadrowo-płacowa naszego przedsiębiorstwa. W tym przypadku mowa jest między innymi o sporządzaniu umów o pracę i umów cywilnoprawnych, prowadzeniu teczek pracowniczych, a także sporządzaniu listy płac.

Dlaczego księgowość naszej firmy warto zostawić w rękach biura rachunkowego Progress?

Prowadząc działalność gospodarczą, a także szukając księgowego, warto w tym kontekście zwrócić się do specjalistów z Biura Rachunkowego Progress z Grodziska Mazowieckiego. Biuro to należy do Katarzyny Mąkol, a pracujące w nim osoby zajmują się między innymi prowadzeniem pełnej księgowości czy obsługą kadrowo-płacową. Możemy się do nich zwrócić również w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących księgowości, ponieważ oferują nam Państwu również fachowe doradztwo biznesowe oraz podatkowe. Pozostawienie w ich rękach spraw finansowo-księgowych Waszej firmy z pewnością odbędzie się z ogromną korzyścią dla Was, ponieważ zyskacie pewność, iż wszelkie powierzone im dane będą bezpieczne, a zadania –wykonane w sposób profesjonalny.

Opracowanie:
Radziejowice, Krasińskiego 16
tel. 798 316 312
Kategorie
Warto przeczytać
Zmiany w prowadzeniu dokumentacji i wynagrodzeniu
Od początku 2019 roku zostaje wprowadzonych kilka zmian, które interesują zarówno pracodawców, jak i pracowników. Aktualne zmiany dotyczą prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej. Zmienia się również...
Częste błędy księgowe popełniane przez początkujących przedsiębiorców
Początkujący przedsiębiorcy często popełniają błędy księgowe, które stają się przyczyną poważnych problemów. Prowadzenie rachunkowości firmy wymaga fachowej wiedzy, doświadczenia i śledzenia dynamicznych zmian w...
Prawa i obowiązki biur rachunkowych
Od lat profesjonalne biura rachunkowe cieszą się popularnością pośród klientów. Przedsiębiorcy wolą, żeby wszelkie możliwe sprawy związane z dokumentacją prowadzone były przez osoby, które są do tego w pełni...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas