Materiał Partnera
PROELTECH - biuro projektowe na miarę naszych czasów

PROELTECH - biuro projektowe na miarę naszych czasów

Wybór projektanta instalacji elektrycznych, a także teletechnicznych, inaczej niskoprądowych, nie powinien być dziełem przypadku. Wieloetapowe procesy w branży budowlanej wymagają bowiem dużych nakładów, a nawet drobny błąd może skutkować mniej, lub bardziej poważnymi stratami inwestora. Dlatego też warto postawić na doświadczone przedsiębiorstwa takie jak PROELTECH, których pracownicy działają wedle obowiązujących przepisów prawa budowlanego oraz śledzą wszystkie nowości techniczne.

Wysokie kwalifikacje

Działające od 1996 r. Biuro projektów PROELTECH, posiada imponujący dorobek w zakresie projektowania, nadzorów budowlanych, sporządzonych ekspertyz, oraz przeprowadzonych kontroli technicznych dla ponad 300 obiektów budowlanych o różnym charakterze :od galerii handlowych, biurowców, poprzez obiekty przemysłowe, hotelowe, medyczne, sportowe , czy służące nauce, aż po związane z produkcją rolną.

Założycielką i prezesem firmy jest Małgorzata Król posiadająca tytuł rzeczoznawcy budowlanego, oraz uprawnienia do wykonywania  zarówno projektów, jak i  kierowania budową a przez to również  dokonywania wiarygodnych ekspertyz technicznych na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwu można zlecić również weryfikację prawidłowości wykonanych robót w danym obiekcie, czy też diagnozę przyczyn nieprawidłowości, awarii a nawet prawdopodobnego źródła pożaru. Taka ekspertyza może również być pomocna w podjęciu decyzji o korzystnej optymalizacji zużycia energii elektrycznej.   Firma PROELTECH, może prowadzić również nadzór inwestorski. Kontrola nad postępem prac jest przeprowadzana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy dbałości o dotrzymanie terminów.

Kompleksowe usługi to podstawa

Ze względu na wzajemne powiązanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, z punktu widzenia zainteresowanych podmiotów opłaca się zlecić projektowanie całokształtu tych zagadnień  przez ten sam zespół specjalistów. PROELTECH, wychodząc naprzeciw oczekiwań inwestorów, oferuje im kompleksowy zestaw usług, przez co ci nie muszą tracić czasu na poszukiwania wielu oddzielnych ekip.

W trosce o przyszłe prawidłowe funkcjonowanie obiektów należących do klientów, powyższa firma przyjmuje zlecenia na różnego typu projekty elektryczne, obejmujące instalacje oświetleniowe, odgromowe czy zasilania awaryjnego, za każdym razem będąc w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zamierzeniom. Powierzając firmie PROELTECH tego rodzaju zadania, nie trzeba się martwić o terminowość realizacji, gdyż ta stanowi dla opisywanego przedsiębiorstwa priorytet. Dzięki zaś dużej precyzji działań, każda instalacja odznacza się niezawodnością i w pełni odpowiada potrzebom inwestorów.

Od początku działalności opisywane biuro projektów oferuje projektowanie całego wachlarza instalacji teletechnicznych, nadążając za ciągłymi w nich zmianami wraz z rozwojem nowoczesnych technologii. Systemy te zarówno podnoszą komfort użytkowania budynku, jak i w ogromnym  stopniu zwiększają poziom jego bezpieczeństwa. Dobrze widać to na przykładzie zaawansowanych systemów ochrony przeciwpożarowej czy kontroli dostępu. Bez względu na to, jaki typ instalacji teletechnicznej jest potrzebny w obiekcie, inwestorzy mogą liczyć na projekty spełniające wszelkie standardy z jednoczesnym poszanowaniem ich zasobów finansowych. Satysfakcja gwarantowana!

Opracowanie:
Kategorie
Warto przeczytać
Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Co jest teraz na czasie?
To, jak dbamy o nasze mieszkanie może bardzo wiele powiedzieć o nas samych. Komfortowa i funkcjonalna przestrzeń do życia to, wydawać by się mogło, podstawa, lecz niestety nie każdy może się pochwalić właśnie takim...
Jak zorganizować pracę biurową, aby była najefektywniejsza?
Wysoka efektywność oznacza dobre wykorzystanie czasu przeznaczonego na pracę. Jeśli jest na wysokim poziomie, to udaje się zrobić wszystko, co zostało zaplanowane. Jeśli praca nie idzie sprawnie, nie wszystko uda się...
Projektowanie kuchni krok po kroku
Dobrze zaprojektowana kuchnia powinna przede wszystkim odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom. Warto inspirować się propozycjami prezentowanymi przez producentów, jednak pamiętaj, że To ty masz czuć się w swojej...
Znajdź biura projektowe