Materiał Partnera
Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Zaprojektowanie pięknego, funkcjonalnego i klimatycznego wnętrza wymaga ogromnej wiedzy, doskonałego gustu i wyobraźni – tylko łącząc wszystkie te cechy można stworzyć dom wygodny i niebanalny. Właśnie takie wnętrza projektuje Dorota Iwaniec, prowadząca pracownię projektową Glam Design. Jej fantazja i umiejętności pozwalają każde mieszkanie zmienić w prawdziwą perełkę.

W dowolnym stylu

Nieważne, czy ciągnie nas do pełnego przepychu stylu galmour, japońskiego minimalizmu czy uroczych, przytulnych wnętrz przywodzących na myśl wakacje w Prowansji. Pracownia Glam Design. Iwaniec Dorota stworzy dla nas projekt, który doskonale trafi w nasz gust. Przygotowane przez nią wnętrze, niezależnie od tego, w jakim będzie stylu, oczaruje wszystkich gości.

Piękne wnętrza są moją pasją. Zawsze wydobywam z wnętrza to, co najpiękniejsze, aby jego aranżacja stanowiła wyjątkowe połączenie dobrego smaku, wyrafinowania i oczywiście wysokiej jakości materiałów. Każde wnętrze, które projektuję, ma swój niepowtarzalny klimat i indywidualny charakter – przyznaje projektantka. Pomoc doświadczonego eksperta pozwoli nam uniknąć potknięć i pomyłek. Dzięki niej wydobędziemy z wnętrza to, co najlepsze, ukryjemy jego mankamenty i nie wydamy pieniędzy na nietrafione meble czy dodatki, które szybko nam zbrzydną.

Zmieścisz się w budżecie

Wiele osób rezygnuje z usług projektanta wnętrz w obawie, że podniesie to koszty remontu. Tymczasem dobry projekt sprawi, że każdą złotówkę wydamy mądrze, a tym samym ograniczy pieniądze przeznaczone na prace remontowe. Doświadczeni projektanci wnętrz rozumieją potrzeby swoich klientów i nie narzucają im rozwiązań, na które ich nie stać.

Projektanci wnętrz dysponują dużą wiedzą branżową. Znają aktualną ofertę producentów, wszelkie nowości. Są dobrze zorientowani w cenach poszczególnych elementów wystroju wnętrza takich jak meble, ceramika czy materiały wykończeniowe i znają ich jakość. Nie będziesz musiał martwić się, że musisz oszczędzać na jakości przez wybranie najniższej ceny. Projektant zaproponuje ci rozwiązanie o najlepszym stosunku ceny do jakości – mówi Dorota Iwaniec. Skorzystanie z usług biura projektowego pozwoli nam urządzić piękne i funkcjonalne mieszkanie niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujemy. Dobry projekt to też inwestycja – wartość mieszkania jest wyższa, jeśli wnętrze zostało zaprojektowane przez profesjonalistów. Jeśli więc będziemy chcieli je sprzedać, możemy narzucić wyższą cenę. Pamiętajmy też, że dobry projekt jest ponadczasowy – projekty Glam Design to przemyślane, piękne wnętrza, stworzone na bazie wiedzy i doświadczenia, a nie chwilowych trendów. Tak zaprojektowane mieszkanie będzie nam służyć latami.

Kategorie
Warto przeczytać
Kominek –  najlepszy sposób na przytulne wnętrze
Kominek może być nie tylko efektowną ozdobą pomieszczenia, ale również dodatkowym źródłem ciepła, szczególnie podczas chłodniejszych pór roku. W zależności od upodobania możemy wybierać spośród wielu modeli i sposobów...
Jakie zasłony do salonu stworzą niepowtarzalny klimat?
Urządzasz salon, jednak nadal czegoś w nim brakuje? Problemem mogą być źle dobrane dodatki.  Odpowiednio dopasowane zasłony potrafią odmienić nawet nudne wnętrze i stworzyć niepowtarzalny klimat. Zimą spędzamy...
Jak zbudować i dbać o oczko wodne?
Zastanawiasz się, jak zaprojektować przestrzeń przed domem? Pomyśl o budowanie oczka wodnego. To idealna dekoracja każdego ogrodu. Poznaj wskazówki, jak przygotować się do budowy. Przeczytaj poradnik, jak zrobić oczko...
Znajdź biura projektowe