Materiał Partnera
Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Zaprojektowanie pięknego, funkcjonalnego i klimatycznego wnętrza wymaga ogromnej wiedzy, doskonałego gustu i wyobraźni – tylko łącząc wszystkie te cechy można stworzyć dom wygodny i niebanalny. Właśnie takie wnętrza projektuje Dorota Iwaniec, prowadząca pracownię projektową Glam Design. Jej fantazja i umiejętności pozwalają każde mieszkanie zmienić w prawdziwą perełkę.

W dowolnym stylu

Nieważne, czy ciągnie nas do pełnego przepychu stylu galmour, japońskiego minimalizmu czy uroczych, przytulnych wnętrz przywodzących na myśl wakacje w Prowansji. Pracownia Glam Design. Iwaniec Dorota stworzy dla nas projekt, który doskonale trafi w nasz gust. Przygotowane przez nią wnętrze, niezależnie od tego, w jakim będzie stylu, oczaruje wszystkich gości.

Piękne wnętrza są moją pasją. Zawsze wydobywam z wnętrza to, co najpiękniejsze, aby jego aranżacja stanowiła wyjątkowe połączenie dobrego smaku, wyrafinowania i oczywiście wysokiej jakości materiałów. Każde wnętrze, które projektuję, ma swój niepowtarzalny klimat i indywidualny charakter – przyznaje projektantka. Pomoc doświadczonego eksperta pozwoli nam uniknąć potknięć i pomyłek. Dzięki niej wydobędziemy z wnętrza to, co najlepsze, ukryjemy jego mankamenty i nie wydamy pieniędzy na nietrafione meble czy dodatki, które szybko nam zbrzydną.

Zmieścisz się w budżecie

Wiele osób rezygnuje z usług projektanta wnętrz w obawie, że podniesie to koszty remontu. Tymczasem dobry projekt sprawi, że każdą złotówkę wydamy mądrze, a tym samym ograniczy pieniądze przeznaczone na prace remontowe. Doświadczeni projektanci wnętrz rozumieją potrzeby swoich klientów i nie narzucają im rozwiązań, na które ich nie stać.

Projektanci wnętrz dysponują dużą wiedzą branżową. Znają aktualną ofertę producentów, wszelkie nowości. Są dobrze zorientowani w cenach poszczególnych elementów wystroju wnętrza takich jak meble, ceramika czy materiały wykończeniowe i znają ich jakość. Nie będziesz musiał martwić się, że musisz oszczędzać na jakości przez wybranie najniższej ceny. Projektant zaproponuje ci rozwiązanie o najlepszym stosunku ceny do jakości – mówi Dorota Iwaniec. Skorzystanie z usług biura projektowego pozwoli nam urządzić piękne i funkcjonalne mieszkanie niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujemy. Dobry projekt to też inwestycja – wartość mieszkania jest wyższa, jeśli wnętrze zostało zaprojektowane przez profesjonalistów. Jeśli więc będziemy chcieli je sprzedać, możemy narzucić wyższą cenę. Pamiętajmy też, że dobry projekt jest ponadczasowy – projekty Glam Design to przemyślane, piękne wnętrza, stworzone na bazie wiedzy i doświadczenia, a nie chwilowych trendów. Tak zaprojektowane mieszkanie będzie nam służyć latami.

Kategorie
Warto przeczytać
Jak zaprojektować ogród?
Chcesz mieć piękny ogród? Jeśli dobrze go zaplanujesz, stanie się on miejscem odpoczynku i wiosennych spotkań ze znajomymi. Jak to zrobić? Przede wszystkim weź pod uwagę, jaka ma być jego funkcja. Wybierz rośliny,...
Jak urządzić wnętrze latem?
Latem warto pozmieniać coś w swoim mieszkaniu. Jest to bowiem pora roku, która daje nam dużo energii i siły do działania – dlaczego tego nie wykorzystać? Wnętrze wymaga odświeżenia, a ty nie masz pomysłu? Przeczytaj, na...
Specjalistyczne tłumaczenia - najpopularniejsze branże
Na świecie zarejestrowanych jest około 7000 języków. Około 3000 z nich jest w ciągłym użytku. Jak widać są to tak ogromne liczby, że raczej nie ma osoby na świecie, która miała by z wszystkimi z nich styczność. Na ...
Znajdź biura projektowe