Materiał Partnera
Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Zaprojektowanie pięknego, funkcjonalnego i klimatycznego wnętrza wymaga ogromnej wiedzy, doskonałego gustu i wyobraźni – tylko łącząc wszystkie te cechy można stworzyć dom wygodny i niebanalny. Właśnie takie wnętrza projektuje Dorota Iwaniec, prowadząca pracownię projektową Glam Design. Jej fantazja i umiejętności pozwalają każde mieszkanie zmienić w prawdziwą perełkę.

W dowolnym stylu

Nieważne, czy ciągnie nas do pełnego przepychu stylu galmour, japońskiego minimalizmu czy uroczych, przytulnych wnętrz przywodzących na myśl wakacje w Prowansji. Pracownia Glam Design. Iwaniec Dorota stworzy dla nas projekt, który doskonale trafi w nasz gust. Przygotowane przez nią wnętrze, niezależnie od tego, w jakim będzie stylu, oczaruje wszystkich gości.

Piękne wnętrza są moją pasją. Zawsze wydobywam z wnętrza to, co najpiękniejsze, aby jego aranżacja stanowiła wyjątkowe połączenie dobrego smaku, wyrafinowania i oczywiście wysokiej jakości materiałów. Każde wnętrze, które projektuję, ma swój niepowtarzalny klimat i indywidualny charakter – przyznaje projektantka. Pomoc doświadczonego eksperta pozwoli nam uniknąć potknięć i pomyłek. Dzięki niej wydobędziemy z wnętrza to, co najlepsze, ukryjemy jego mankamenty i nie wydamy pieniędzy na nietrafione meble czy dodatki, które szybko nam zbrzydną.

Zmieścisz się w budżecie

Wiele osób rezygnuje z usług projektanta wnętrz w obawie, że podniesie to koszty remontu. Tymczasem dobry projekt sprawi, że każdą złotówkę wydamy mądrze, a tym samym ograniczy pieniądze przeznaczone na prace remontowe. Doświadczeni projektanci wnętrz rozumieją potrzeby swoich klientów i nie narzucają im rozwiązań, na które ich nie stać.

Projektanci wnętrz dysponują dużą wiedzą branżową. Znają aktualną ofertę producentów, wszelkie nowości. Są dobrze zorientowani w cenach poszczególnych elementów wystroju wnętrza takich jak meble, ceramika czy materiały wykończeniowe i znają ich jakość. Nie będziesz musiał martwić się, że musisz oszczędzać na jakości przez wybranie najniższej ceny. Projektant zaproponuje ci rozwiązanie o najlepszym stosunku ceny do jakości – mówi Dorota Iwaniec. Skorzystanie z usług biura projektowego pozwoli nam urządzić piękne i funkcjonalne mieszkanie niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujemy. Dobry projekt to też inwestycja – wartość mieszkania jest wyższa, jeśli wnętrze zostało zaprojektowane przez profesjonalistów. Jeśli więc będziemy chcieli je sprzedać, możemy narzucić wyższą cenę. Pamiętajmy też, że dobry projekt jest ponadczasowy – projekty Glam Design to przemyślane, piękne wnętrza, stworzone na bazie wiedzy i doświadczenia, a nie chwilowych trendów. Tak zaprojektowane mieszkanie będzie nam służyć latami.

Kategorie
Warto przeczytać
Jakie są zalety i wady drewnianych podłóg?
Drewno kojarzy się przede wszystkim z elegancją. Nadaje wnętrzu szlachetności oraz przytulności. Warto mieć to na uwadze wybierając podłogę do domu. Przeczytaj o zaletach i wadach drewnianych podłóg. Sprawdź, ile...
Dom z bali – wyjątkowy dom z niepowtarzalnym klimatem
Jeżeli zastanawiasz się nad budową domu, będziesz musiał zdecydować czy wolisz dom murowany, czy drewniany. Jest to poważna decyzja, która wymaga przemyślenia – od tego zależy komfort twojego życia. Przeczytaj, jakie...
Marzysz o pięknym wnętrzu mieszkania? Skorzystaj z pomocy architektów z Illegal Design
Zaprojektowanie pięknego i funkcjonalnego wnętrza to naprawdę trudne zadanie. Najlepiej poradzą sobie z nim profesjonaliści. Dlatego kiedy chcemy urządzić nowe mieszkanie lub całkowicie odmienić stare wnętrze,...
Znajdź biura projektowe