Materiał Partnera
Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Chcesz mieć piękne wnętrze? Zaproś do siebie projektantów z Glam Design

Zaprojektowanie pięknego, funkcjonalnego i klimatycznego wnętrza wymaga ogromnej wiedzy, doskonałego gustu i wyobraźni – tylko łącząc wszystkie te cechy można stworzyć dom wygodny i niebanalny. Właśnie takie wnętrza projektuje Dorota Iwaniec, prowadząca pracownię projektową Glam Design. Jej fantazja i umiejętności pozwalają każde mieszkanie zmienić w prawdziwą perełkę.

W dowolnym stylu

Nieważne, czy ciągnie nas do pełnego przepychu stylu galmour, japońskiego minimalizmu czy uroczych, przytulnych wnętrz przywodzących na myśl wakacje w Prowansji. Pracownia Glam Design. Iwaniec Dorota stworzy dla nas projekt, który doskonale trafi w nasz gust. Przygotowane przez nią wnętrze, niezależnie od tego, w jakim będzie stylu, oczaruje wszystkich gości.

Piękne wnętrza są moją pasją. Zawsze wydobywam z wnętrza to, co najpiękniejsze, aby jego aranżacja stanowiła wyjątkowe połączenie dobrego smaku, wyrafinowania i oczywiście wysokiej jakości materiałów. Każde wnętrze, które projektuję, ma swój niepowtarzalny klimat i indywidualny charakter – przyznaje projektantka. Pomoc doświadczonego eksperta pozwoli nam uniknąć potknięć i pomyłek. Dzięki niej wydobędziemy z wnętrza to, co najlepsze, ukryjemy jego mankamenty i nie wydamy pieniędzy na nietrafione meble czy dodatki, które szybko nam zbrzydną.

Zmieścisz się w budżecie

Wiele osób rezygnuje z usług projektanta wnętrz w obawie, że podniesie to koszty remontu. Tymczasem dobry projekt sprawi, że każdą złotówkę wydamy mądrze, a tym samym ograniczy pieniądze przeznaczone na prace remontowe. Doświadczeni projektanci wnętrz rozumieją potrzeby swoich klientów i nie narzucają im rozwiązań, na które ich nie stać.

Projektanci wnętrz dysponują dużą wiedzą branżową. Znają aktualną ofertę producentów, wszelkie nowości. Są dobrze zorientowani w cenach poszczególnych elementów wystroju wnętrza takich jak meble, ceramika czy materiały wykończeniowe i znają ich jakość. Nie będziesz musiał martwić się, że musisz oszczędzać na jakości przez wybranie najniższej ceny. Projektant zaproponuje ci rozwiązanie o najlepszym stosunku ceny do jakości – mówi Dorota Iwaniec. Skorzystanie z usług biura projektowego pozwoli nam urządzić piękne i funkcjonalne mieszkanie niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujemy. Dobry projekt to też inwestycja – wartość mieszkania jest wyższa, jeśli wnętrze zostało zaprojektowane przez profesjonalistów. Jeśli więc będziemy chcieli je sprzedać, możemy narzucić wyższą cenę. Pamiętajmy też, że dobry projekt jest ponadczasowy – projekty Glam Design to przemyślane, piękne wnętrza, stworzone na bazie wiedzy i doświadczenia, a nie chwilowych trendów. Tak zaprojektowane mieszkanie będzie nam służyć latami.

Kategorie
Warto przeczytać
Szeroki zakres usług realizowanych przez renomowane biuro projektów
Stworzenie funkcjonalnego obiektu użytkowego wymaga przede wszystkim właściwej koncepcji. Wykona ją biuro projektów, które jest w stanie przygotować nie tylko plan budowy domu, ale też wielu innych budynków. Firma...
Praktyczne taśmy LED – pomysły na aranżacje
Chcesz podkreślić wystrój salonu? Nie wiesz, jak stworzyć odpowiedni klimat w sypialni? Potrzebujesz dobrze doświetlić blat w kuchni? Pomyśl o montażu taśm ledowych. Taśmy LED są bardzo praktyczne, a w dodatku pomogą...
Najpopularniejsze style aranżacji wnętrz. Jak urządzić mieszkanie?
Aranżacja wnętrza to najprzyjemniejszy etap na długiej drodze od budowy do wprowadzenia się do wymarzonego domu lub mieszkania. Nie jest to jednak proste zadanie. Ogromny wybór mebli, elementów wykończeniowych i...
Znajdź biura projektowe