Materiał Partnera
Budowa wymarzonego domu z firmą Kowalski-System

Budowa wymarzonego domu z firmą Kowalski-System

Każdy z nas marzy o własnym domu, do którego może wracać po ciężkim dniu pracy, gdzie czekają na niego bliskie mu osoby. W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy mamy nie tylko pragnienie, ale również możliwości, by to osiągnąć. Budowa domu to jednak skomplikowane przedsięwzięcie i nie możemy zrealizować go samodzielnie. Nieoceniona będzie tu pomoc doświadczonych specjalistów.

Usługi ogólnobudowlane w Oławie

Budowa domu to ogromne wyzwanie, przed którym każdy z nas pragnie kiedyś stanąć. To zawiłe, wieloetapowe przedsięwzięcie, do którego realizacji potrzeba ogromu wiedzy z zakresu nie tylko budownictwa, ale również prawa budowlanego. Niemożliwe jest zatem jego wykonanie bez zaangażowania rozmaitych specjalistów. Budowa będzie przebiegać sprawniej, jeśli ograniczymy liczbę uczestniczących w nim stron. Optymalnym rozwiązaniem jest firma budowlano-projektowa Kowalski-System. Swoim klientom oferuje ona prace budowlane obejmujące wszystkie etapy budowy; od wykonania projektu architektonicznego po  przeprowadzenie prac wykończeniowych. Wśród licznych usług prowadzonych przez przedsiębiorstwo wymienić można:

 • projekty budowlane (architektoniczne i techniczne, w tym instalacji sanitarnych);
 • wykonanie wykopów pod fundamenty i wylewanie fundamentów;
 • stawianie budynków do stanu surowego otwartego;
 • zadaszanie budynków;
 • doprowadzanie budowy do stanu „pod klucz”;
 • prowadzenie nadzorów budowlanych.

Firma Kowalski-System oferuje również pomoc w dopełnianiu formalności związanych z realizacją inwestycji, w tym uzyskanie pozwolenia na budowę. Ponadto przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w zakresie tworzenia projektów wnętrz – w ramach swojej działalności stworzyła dziesiątki wizualizacji 3D łazienek, kuchni, salonów czy innych typów pomieszczeń.

Projekty gotowe i indywidualne

Firma Kowalski-System współpracuje z biurami architektonicznymi na terenie całej Polski. Zajmuje się adaptacją gotowych projektów do warunków lokalnych, natomiast na indywidualne zlecenie klienta wykonuje własne projekty:

 • domów jednorodzinnych;
 • budynków wielorodzinnych;
 • budynków i lokali handlowych, usługowych, produkcyjnych;
 • obiektów sakralnych;
 • sieci, przyłączy i instalacji sanitarnych;
 • wnętrz i ogrodów.

W zakresie oferowanych usług biura projektowego Kowalski-System leżą ponadto inwentaryzacje budynków oraz ekspertyzy techniczne. W realizacji inwestycji przedsiębiorstwo wykorzystuje materiały budowlane z powiązanej z nim Hurtowni Materiałów Budowlanych Kowalski-System. Gwarantuje to przede wszystkim ich zgodność z ustaleniami projektu, ale również pozwala usprawnić przebieg budowy.

Opracowanie:
Kategorie
Warto przeczytać
Zawieszanie na szynie. Prezentacja rysunków i plakatów
Plakaty i rysunki najlepiej prezentują się wyeksponowane na ścianie. Jeśli mają one dla nas wartość sentymentalną, nie chcemy ich uszkodzić, aby cieszyć się nimi jak najdłużej i nawet po zmianie dekoracji, móc w...
Jak wybrać krzewy ozdobne kwitnące?
Kwitnące krzewy są niezbędne w każdym dobrze zaprojektowanym ogrodzie. Odpowiednio dobrane umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej aranżacji zielonej przestrzeni – możesz stworzyć z nich żywopłot czy ozdobić oczko wodne....
Jak urządzić wnętrze w stylu skandynawskim?
Styl skandynawski to jeden z najpopularniejszych stylów w aranżacji wnętrz. Zapoczątkował go malarz Carl Larsson, którego akwarele inspirowały Skandynawów do aranżacji przestrzeni w jasnych kolorach, mającą rozjaśnić...
Znajdź biura projektowe