Materiał Partnera
Budowa wymarzonego domu z firmą Kowalski-System

Budowa wymarzonego domu z firmą Kowalski-System

Każdy z nas marzy o własnym domu, do którego może wracać po ciężkim dniu pracy, gdzie czekają na niego bliskie mu osoby. W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy mamy nie tylko pragnienie, ale również możliwości, by to osiągnąć. Budowa domu to jednak skomplikowane przedsięwzięcie i nie możemy zrealizować go samodzielnie. Nieoceniona będzie tu pomoc doświadczonych specjalistów.

Usługi ogólnobudowlane w Oławie

Budowa domu to ogromne wyzwanie, przed którym każdy z nas pragnie kiedyś stanąć. To zawiłe, wieloetapowe przedsięwzięcie, do którego realizacji potrzeba ogromu wiedzy z zakresu nie tylko budownictwa, ale również prawa budowlanego. Niemożliwe jest zatem jego wykonanie bez zaangażowania rozmaitych specjalistów. Budowa będzie przebiegać sprawniej, jeśli ograniczymy liczbę uczestniczących w nim stron. Optymalnym rozwiązaniem jest firma budowlano-projektowa Kowalski-System. Swoim klientom oferuje ona prace budowlane obejmujące wszystkie etapy budowy; od wykonania projektu architektonicznego po  przeprowadzenie prac wykończeniowych. Wśród licznych usług prowadzonych przez przedsiębiorstwo wymienić można:

 • projekty budowlane (architektoniczne i techniczne, w tym instalacji sanitarnych);
 • wykonanie wykopów pod fundamenty i wylewanie fundamentów;
 • stawianie budynków do stanu surowego otwartego;
 • zadaszanie budynków;
 • doprowadzanie budowy do stanu „pod klucz”;
 • prowadzenie nadzorów budowlanych.

Firma Kowalski-System oferuje również pomoc w dopełnianiu formalności związanych z realizacją inwestycji, w tym uzyskanie pozwolenia na budowę. Ponadto przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w zakresie tworzenia projektów wnętrz – w ramach swojej działalności stworzyła dziesiątki wizualizacji 3D łazienek, kuchni, salonów czy innych typów pomieszczeń.

Projekty gotowe i indywidualne

Firma Kowalski-System współpracuje z biurami architektonicznymi na terenie całej Polski. Zajmuje się adaptacją gotowych projektów do warunków lokalnych, natomiast na indywidualne zlecenie klienta wykonuje własne projekty:

 • domów jednorodzinnych;
 • budynków wielorodzinnych;
 • budynków i lokali handlowych, usługowych, produkcyjnych;
 • obiektów sakralnych;
 • sieci, przyłączy i instalacji sanitarnych;
 • wnętrz i ogrodów.

W zakresie oferowanych usług biura projektowego Kowalski-System leżą ponadto inwentaryzacje budynków oraz ekspertyzy techniczne. W realizacji inwestycji przedsiębiorstwo wykorzystuje materiały budowlane z powiązanej z nim Hurtowni Materiałów Budowlanych Kowalski-System. Gwarantuje to przede wszystkim ich zgodność z ustaleniami projektu, ale również pozwala usprawnić przebieg budowy.

Opracowanie:
Kategorie
Warto przeczytać
Jak zaprojektować kuchnię?
Marzysz o idealnej kuchni, ale nie masz zbyt dużo miejsca? Uwielbiasz gotować i nie wiesz, jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń? Projekt kuchni powinien być przede wszystkim ergonomiczny. Dobrze zaprojektowane miejsce...
Najpopularniejsze style aranżacji wnętrz. Jak urządzić mieszkanie?
Aranżacja wnętrza to najprzyjemniejszy etap na długiej drodze od budowy do wprowadzenia się do wymarzonego domu lub mieszkania. Nie jest to jednak proste zadanie. Ogromny wybór mebli, elementów wykończeniowych i...
Na czym polega japońska technologia dźwigów Maeda?
Mini żurawie japońskiego producenta Maeda plasują się wśród najbardziej pożądanych maszyn budowlanych na całym świecie. Po sukcesie na rodzimym rynku, dźwigi  Maeda podbiły branżę budowlaną w USA, Wielkiej...
Znajdź biura projektowe