Materiał Partnera
Architektura w służbie człowiekowi – filozofia firmy Tobiasz Architekci Sp. z o.o.

Architektura w służbie człowiekowi – filozofia firmy Tobiasz Architekci Sp. z o.o.

Piękno i funkcjonalność – połączenie tych dwóch elementów to cel dobrego współczesnego architekta. Projekty, które przyciągają wzrok niebanalną estetyką i zachwycają wygodą i praktycznymi rozwiązaniami, znajdziemy w pracowni Tobiasz Architekci Sp. z o.o. Powstające tam wizje architektoniczne skupiają się przede wszystkim na potrzebach człowieka.

Wygoda użytkownika

Nie każdy architekt tworząc swój projekt skupia się na wygodzie użytkowników wymyślonego przez niego budynku. Niestety, we współczesnej architekturze zdarza się, że projektanci rezygnują z funkcjonalności na rzecz bardziej spektakularnej, przyciągającej wzrok budowli. Takie podejście sprawdza się jednak tylko na krótką metę. Nawet najpiękniejszy budynek, który jest zwyczajnie niewygodny, niepraktyczny, źle przemyślany, będzie odpychał, a nie przyciągał ludzi. Dlatego dobry projekt jest tak ważny, zwłaszcza jeśli mowa o budynkach użytkowych, takich jak hotele, pensjonaty, galerie handlowe, kryte baseny, kręgielnie czy inne miejsca, w których chcemy przyjemnie spędzać czas. Dobry projekt architektoniczny powinien sprawić, że z takiego budynku po prostu nie chce nam się wychodzić. Właśnie takie rozwiązania proponują nam projektanci z firmy Tobiasz Architekci Sp. z o.o.

Jako architekci realizujemy projekty, których forma wynika z funkcji podyktowanej tym, żeby służyła człowiekowi – wyjaśniają.

Złoty środek

Żeby budynek był wygodny i estetyczny trzeba znaleźć złoty środek. To równowaga pomiędzy pięknem a funkcjonalnością. Projekt powinien idealnie trafiać w sedno – czyli w oczekiwania osoby, która zleca inwestycję. Zadaniem architekta jest stworzenie projektu idealnie dopasowanego do wizji inwestora. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykły dom jednorodzinny czy większy, bardziej skomplikowany budynek, który będzie służyć ludziom, pracownicy firmy Tobiasz Architekci Sp. z o.o. podejmą się wykonania projektu.

– Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu galerii handlowych oraz projektowaniu innych obiektów usługowych. Podejmujemy się realizacji nietypowych zamówień, np. przygotowania projektu wnętrza basenu czy projektu kręgielni – zapewniają. Projektują nie tylko budynki, ale także wystroje wnętrz. To prawdziwi fachowcy z kilkunastoletnimFunkcjonalne i estetyczne – budynki autorstwa najlepszych architektów doświadczeniem popartym Uprawnieniami Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Kształcili się w Polsce, Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Mają szerokie, niebanalne spojrzenie na architekturę. Wiedzą, że każdy budynek musi być osadzony w pewnym kontekście i dbają, by ich klienci chętnie wracali do nich po kolejne projekty, wykonując swoją pracę fachowo i rzetelnie. Starają się naprawdę rozumieć potrzeby swoich zleceniodawców, dlatego warto im zaufać.  

Kategorie
Warto przeczytać
Czym się kierować przy zakupie oczyszczacza powietrza?
Najskuteczniejszym sposobem zapewnienia sobie czystego powietrza w domu jest zainwestowanie w oczyszczacz powietrza. Nie tylko wyeliminuje on kurz, lecz również inne alergeny, takie jak roztocza, pleśnie, grzyby czy...
Limit kredytowy – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć
Od czasu do czasu saldo na Twoim rachunku osobistym jest zerowe? Jeśli przydałby Ci się dostęp do dodatkowych środków, limit kredytowy może okazać się korzystnym rozwiązaniem. Zanim jednak złożysz wniosek w banku,...
Niezbędna pomoc pracowni projektowej przy inwestycji budowlanej
Skonstruowanie jakiegokolwiek obiektu budowlanego wymaga sporządzenia dokładnych projektów. Wszelkie działania na podstawie precyzyjnych planów pozwalają na właściwą realizację inwestycji budowlanej. Niezwykle istotna...
Znajdź biura projektowe