Materiał Partnera
Zaufany księgowy – liczy się wiedza i doświadczenie

Zaufany księgowy – liczy się wiedza i doświadczenie

Dobry, rzetelny i zaufany księgowy to prawdziwy skarb. Dzięki jego wiedzy możemy mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi, a kontrole skarbowe w firmie nie powodują u nas ataków paniki. Niestety, znalezienie takiego księgowego to prawdziwe wyzwanie – na szczęście jest Anna Kiereś, która prowadzi swoje biuro rachunkowe w sposób niezwykle przyjazny dla każdego przedsiębiorcy.

Specjalnie dla biznesu

Prowadzenie własnej firmy nierozerwalnie wiąże się ze sprawami księgowymi. Nawet najmniejsze przedsiębiorstwo musi prowadzić własną księgowość. Można oczywiście robić to na własną rękę, jednak to zadanie dość żmudne i czasochłonne, zwłaszcza dla osób, które nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest powierzenie prowadzenia księgowości profesjonalnemu biuru rachunkowemu. Najlepiej znaleźć taką księgową, która ma na uwadze przede wszystkim komfort swoich klientów. Jeśli prowadzenie księgowości powierzymy jakiejś firmie zewnętrznej, będziemy musieli martwic się tylko o dostarczanie księgowemu potrzebnych dokumentów.

W celu udogodnienia kontaktu Państwa z naszym biurem, istnieje możliwość przesyłania dokumentów drogą elektroniczną i dojazdu do klienta w obrębie Krakowa – podkreśla Anna Kiereś Biuro Rachunkowe Anulka. Dzięki temu wszystkie sprawy związane z księgowością naszej firmy będziemy mogli załatwić w kilka minut, nie ruszając się od komputera.

Potrzebne usługi

Poszukując najlepszego księgowego trzeba wziąć pod uwagę zakres usług, jakie oferuje nam jego biuro rachunkowe. Oprócz prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, dobry księgowy może za nas zająć się sprawami kadrowo-płacowymi. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Żeby zapewnić bezpieczeństwo firmom naszych klientów, proponujemy szeroki zakres usług – od prowadzenia księgowości po sprawy podatkowe. W gronie naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i właściciele małych przedsiębiorstw i wielkich biznesów. Dla wszystkich świadczymy profesjonalne usługi – dodaje księgowa. Dodatkowo Anna Kiereś wszystkim swoim klientom oferuje załatwianie wszelkich spraw w Urzędach Skarbowych i Inspektoratach Społecznych. Warto też dodać, że jej biuro jest objęte ubezpieczeniem OC, co oznacza, że nawet w przypadku jakiegoś błędu księgowego, nie musimy się bać o swoje pieniądze.

Oszczędzaj pieniądze

Oprócz usług księgowych i kadrowo-płacowych, Anna Kiereś oferuje także doradztwo podatkowe – dzięki jej fachowej wiedzy dowiemy się, co zrobić, żeby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Księgowa śledzi też na bieżąco wszelkie zmiany w przepisach, dzięki czemu unikniemy pomyłek spowodowanych działaniem „na pamięć”.

Opracowanie:
Kraków, os. Oświecenia 28 lok. 33

Podziel się

Kategorie
Warto przeczytać
Dorota Bartkowska – twoje finanse w dobrych rękach
Jeśli potrzebujesz fachowej, rzetelnej i uczciwej księgowej – właśnie ją znalazłeś! Dorota Bartkowska, która swoje biuro prowadzi w Gryficach, to osoba, której możesz powierzyć opiekę nad swoimi pieniędzmi....
Na czym polega i kogo obowiązuje Jednolity Plik Kontrolny (JPK)
Jednolity Plik Kontrolny to sposób na załatanie dziury budżetowej i uszczelnienie systemu podatkowego wprowadzony przez Ministerstwo Finansów. Czym jest JPK i jakie konsekwencje niesie dla przedsiębiorców? Kto podlega...
Własna księgowość czy współpraca z biurem rachunkowym? Co się bardziej opłaca
Księgi przychodów i rozchodów, rachunkowe, ewidencje, raporty, obsługa kadr… Wielość i różnorodność zadań związanych z obsługą rachunkową przedsiębiorstwa zawsze wymaga sięgnięcia po pomoc profesjonalisty. Pytanie,...
Znajdź biura rachunkowe